Makelaars in buurt Park van Luna, Heerhugowaard
Woningprijzen, verkooptijd en de actiefste makelaars in buurt Park van Luna, vergeleken met het gemiddelde van Heerhugowaard.
In buurt Park van Luna in Heerhugowaard zijn het afgelopen jaar 206 woningen verkocht, met een mediane verkoopprijs van € 395.000. Hieronder zie je hoe de buurt zich verhoudt tot Heerhugowaard en welke makelaars hier het meest verkopen.
Vergelijking met Heerhugowaard
Buurt Park van Luna heeft een mediane verkoopprijs van € 395.000, vergeleken met € 400.000 gemiddeld in Heerhugowaard. Dat is 1% lager dan het stadsgemiddelde.
Prijsklassen in Park van Luna
Woningkenmerken
Energielabels
Woningen met een A-label worden gemiddeld verkocht voor € 551.587.
Verkoopsnelheid
In buurt Park van Luna is de mediane verkooptijd 21 dagen.
- 48 woningen verkocht binnen een week
- 143 woningen verkocht binnen een maand
- 19 woningen stonden langer dan 3 maanden te koop
Top makelaars in Park van Luna
De best presterende makelaars in buurt Park van Luna op basis van aantal verkopen:
Hoogst gewaardeerde makelaars
Op basis van Google Reviews zijn dit de best beoordeelde makelaars actief in Park van Luna:
Makelaarskosten in Park van Luna
Voor de verkoop van een woning in Park van Luna kun je rekenen op makelaarskosten tussen € 4.541 en € 5.904.
Voor aankoopbegeleiding liggen de kosten tussen € 2.271 en € 3.406. Deze tarieven zijn gebaseerd op de lokale marktprijzen in Park van Luna.
Andere buurten in Heerhugowaard
Bekijk ook andere buurten in Heerhugowaard voor een volledig overzicht: