Makelaars in wijk Westeinde e.o., Leeuwarden
Woningprijzen, verkooptijd en de actiefste makelaars in wijk Westeinde e.o., vergeleken met het gemiddelde van Leeuwarden.
In wijk Westeinde e.o. in Leeuwarden zijn het afgelopen jaar 25 woningen verkocht, met een mediane verkoopprijs van € 298.000. Hieronder zie je hoe de wijk zich verhoudt tot Leeuwarden en welke makelaars hier het meest verkopen.
Vergelijking met Leeuwarden
Wijk Westeinde e.o. heeft een mediane verkoopprijs van € 298.000, vergeleken met € 300.000 gemiddeld in Leeuwarden. Dat is 1% lager dan het stadsgemiddelde.
Prijsklassen in Westeinde e.o.
Woningkenmerken
Energielabels
Woningen met een A-label worden gemiddeld verkocht voor € 279.917.
Verkoopsnelheid
In wijk Westeinde e.o. is de mediane verkooptijd 29 dagen.
- 0 woningen verkocht binnen een week
- 13 woningen verkocht binnen een maand
- 2 woningen stonden langer dan 3 maanden te koop
Top makelaars in Westeinde e.o.
De best presterende makelaars in wijk Westeinde e.o. op basis van aantal verkopen:
Hoogst gewaardeerde makelaars
Op basis van Google Reviews zijn dit de best beoordeelde makelaars actief in Westeinde e.o.:
Makelaarskosten in Westeinde e.o.
Voor de verkoop van een woning in Westeinde e.o. kun je rekenen op makelaarskosten tussen € 2.856 en € 3.713.
Voor aankoopbegeleiding liggen de kosten tussen € 1.428 en € 2.142. Deze tarieven zijn gebaseerd op de lokale marktprijzen in Westeinde e.o..
Andere wijken in de buurt van Westeinde e.o.
Bekijk ook de woningmarkt van andere wijken van Leeuwarden.