Van Dullink NVM Makelaars

52 woningen verkocht, gemiddeld in 38 dagen en voor € 627.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Van Dullink NVM Makelaars het meest verkoopt.

Van Dullink NVM Makelaars is een makelaarskantoor in Berkel en Rodenrijs dat in totaal 52 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 557.500.

Van Dullink NVM Makelaars

52 verkocht

waarvan 52 in de afgelopen 12 maanden

€ 627.000
Gem. verkoopprijs
38 dgn
Gem. verkooptijd
4.8
111 reviews
Over Van Dullink NVM Makelaars

Al sinds 1976 helpt Van Dullink NVM Makelaars klanten in Lansingerland en de omgeving bij het verkopen van woningen. Het team, samengesteld uit ervaren makelaars en supportmedewerkers, staat bekend om vakinhoudelijke kennis en een diep begrip van de lokale markt. Met een sterke focus op betrouwbaarheid – "zeggen wat je doet en doen wat je zegt" – biedt het kantoor professionele begeleiding van start tot finish.

Het werkgebied omvat Lansingerland en de directe omgeving, met specialisatie in nieuwbouw, bestaande woningen en projectontwikkeling. Constantijn Haslinger, eigenaar en makelaar, brengt creativiteit en data-expertise in complexere zaken, terwijl Marian Haverdings zich toelegt op klantgerichte transacties, waaronder verkoop voor woningstichtingen. Alle medewerkers zijn beëdigd door de NVM of geregistreerd als Kandidaat-Makelaar.

Kenmerkend voor Van Dullink is het grote netwerk en de combinatie van lokale kennis met marktinsight, wat resulteert in een hoge kans op succesvolle verkopen. Het team werkt met transparantie en toewijding, altijd gericht op het beste resultaat voor klant en woning.

Dit zeggen klanten over Van Dullink NVM Makelaars

111 Google-reviews · laatste review september 2026

4.8
111 reviews
5
111
4
6
3
1
2
0
1
5

Van Dullink NVM Makelaars onderscheidt zich door een sterke focus op persoonlijke betrokkenheid en grondige marktkennis, vooral in de regio Lansingerland, Berkel en Rodenrijs. Het kantoor blinkt uit in proactieve communicatie en snelle afhandeling van transacties, waarbij klanten zich gehoord en ondersteund voelen. Het team werkt als een geoliede machine met korte communicatielijnen en een balans tussen professionaliteit en menselijkheid. Echter, enkele klanten hebben negatieve ervaringen gerapporteerd met bepaalde makelaars die onvoldoende voorbereiding, slechte bereikbaarheid en gebrekkige communicatie toonden. Ook zijn er meldingen van administratieve onnauwkeurigheden in de backoffice, hoewel dit niet structureel lijkt voor te komen.

Grondige marktkennis Lansingerland Proactieve communicatie Snelle transacties Betrokken en persoonlijk Goed bereikbaar team Eerlijke adviezen Uitstekende backoffice Inconsistente voorbereiding enkele makelaars Slechte communicatie en bereikbaarheid Administratieve fouten backoffice

"Ik heb mijn huis via Van Dullink Makelaars verkocht en ben erg tevreden over het hele traject. Jeffrey zag meteen de potentie van de woning. Zijn enthousiasme werkte aanstekelijk. Hij combineert een professionele en nette aanpak met een warme persoonlijkheid, waardoor wij een vertrouwen voelden dat ongetwijfeld ook op potentiële kopers zou overkomen. Het kantoor was altijd goed bereikbaar en iedereen die de telefoon opnam was vriendelijk en behulpzaam. We kregen praktische tips om het huis goed voor te bereiden voor de verkoop; dat leverde een prachtig resultaat op. Toen er een paar tegenvallers zaten tussen de foto’s, werden mijn bezwaren goed opgepakt en is de fotograaf opnieuw gekomen. Tenslotte kreeg ik de ruimte om de verkooptekst een persoonlijke draai te geven en te corrigeren. Al met al voelde ik me gehoord en ondersteund. Een makelaar die zowel professioneel als persoonlijk betrokken is – een aanrader."

Corienoktober 2025

"Zowel professionele als empathische samenwerking met Floris. Vriendelijke, zorgzame collega's op kantoor. Erg tevreden met de zowel de aanloop als het verloop van het proces."

Martine Wubbenseptember 2025

"Top makelaar! Constantijn heeft de afgelopen jaren twee keer het huis van onze moeder voor ons verkocht. Beide keren hebben we de samenwerking als erg prettig ervaren. Professioneel en deskundig, maar ook persoonlijk en betrokken. Ook het contact met de collega's op kantoor was altijd vriendelijk en behulpzaam. Bedankt voor de fijne samenwerking. We kunnen Constantijn en zijn team van harte aanbevelen."

Kees Arendaugustus 2026

"Uitstekende tips, perfecte communicatie, uiterst vriendelijke mensen. Van directie tot office management tot makelaars tot commerciële binnendienst, team Van Dullink is een geoliede machine"

Erik le Fevreaugustus 2026

"Als potentiële koper hebben wij contact gehad met Marian Haverdings, de verkopende makelaar van de woning. Dit was voor ons een opvallend prettig contact. Ik ondersteun mijn ouders bij de zoektocht naar een passende woning voor hen. Zo komen we veel makelaars tegen. Wij zijn niet zo snel met beslissen en dat is in deze snelle verkoopmarkt lastig. Marian liet ons de woning tweemaal bezichtigen. Beide keren met goede, vriendelijke en volledige uitleg. Ze stuurde proactief informatie na om naar aanleiding van onze vragen en gaf ook goed antwoord op al onze (vele) vragen die we tijdens de bezichtiging en naderhand nog stelden. Echt een aanrader om haar als verkoopmakelaar in de arm te nemen. Als potentiële koper voelde dit heel goed."

Nanke Hofstrajuni 2026

"Uitstekende en vooral waardevolle begeleiding bij de verkoop van ons huis. Op alle vlakken kunnen wij onze tevredenheid laten weten."

Johan de Bruijnseptember 2026

"Onze ervaring met de makelaar was ronduit positief. Vanaf het eerste moment werden we zorgvuldig begeleid en kregen we duidelijke uitleg over elke stap in het proces. Wij werden na ieder bezoek van kopers meteen geïnformeerd. Het gaf ons veel vertrouwen en rust. We zijn dan ook heel tevreden over de aanpak en het eindresultaat."

Loek van Rijswijkaugustus 2026

Medewerkers van Van Dullink NVM Makelaars

Koen van der Poel

Grondige voorbereiding, scherp oog voor bouwtechnische zaken, zeer betrokken en bereikbaar

Jeffrey van Alfen

Duidelijk, professioneel en zeer betrokken, open communicatie en eerlijke adviezen

Constantijn

Uitstekende marktkennis, professioneel en deskundig, persoonlijk betrokken

Marian Haverdings

Attente en persoonlijke aanpak, deskundig, proactief in communicatie

Floris Roessen

Enthousiast en betrokken (positieve reviews), hoewel enkele negatieve ervaringen gerapporteerd

Stella Hoeve

Luisterend vermogen, deskundig advies, altijd bereikbaar voor vragen

Top plaatsen waar Van Dullink NVM Makelaars verkoopt

Van Dullink NVM Makelaars is het meest actief in Berkel en Rodenrijs. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Rotterdam, Bergschenhoek, Bleiswijk en Pijnacker.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Berkel en Rodenrijs

27€ 645.306Makelaars in Berkel en Rodenrijs

Rotterdam

10€ 567.900Makelaars in Rotterdam

Bergschenhoek

8€ 676.875Makelaars in Bergschenhoek

Bleiswijk

6€ 532.500Makelaars in Bleiswijk

Pijnacker

1€ 875.000Makelaars in Pijnacker

Type woningen die Van Dullink NVM Makelaars verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Van Dullink NVM Makelaars het meest verkoopt is een Tussenwoning.

Welke woningen verkoopt Van Dullink NVM Makelaars?

Tussenwoning13 (25%)

Gem. € 566.385 · 47 dagen te koop

Eengezinswoning, Herenhuis

Appartement13 (25%)

Gem. € 515.769 · 78 dagen te koop

Galerijflat, Bovenwoning, Maisonnette, Benedenwoning, Dubbel benedenhuis, Portiekwoning, Tussenverdieping

2-onder-1-kap8 (15%)

Gem. € 801.125 · 89 dagen te koop

Eengezinswoning, Herenhuis

Hoekwoning6 (12%)

Gem. € 652.500 · 36 dagen te koop

Eengezinswoning, Bungalow

Eengezinswoning6 (12%)

Gem. € 544.375 · 35 dagen te koop

Herenhuis

Vrijstaand3 (6%)

Gem. € 779.667 · 55 dagen te koop

Bungalow, Eengezinswoning

Geschakelde woning2 (4%)

Gem. € 972.500 · 33 dagen te koop

Bungalow, Herenhuis

Eindwoning1 (2%)

Gem. € 645.000 · 55 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoe presteert Van Dullink NVM Makelaars in Berkel en Rodenrijs?

In Berkel en Rodenrijs verkochten 36 makelaars samen 177 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Van Dullink NVM Makelaars zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

11% boven het stadsgemiddelde

+11%

Verkoopsnelheid

11 dagen langzamer dan gemiddeld

11 dgn

Marktaandeel

52 van 177 verkopen in Berkel en Rodenrijs

29.4%

Tarieven van Van Dullink NVM Makelaars

Van Dullink NVM Makelaars publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 627.000 komt dat neer op € 6.267 tot € 8.147 voor verkoopbegeleiding en € 3.133 tot € 4.700 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Van Dullink NVM Makelaars

Van Dullink NVM Makelaars heeft in totaal 52 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 52 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.