Perumal & Partners Makelaars

1 woningen verkocht, gemiddeld in 35 dagen en voor € 439.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Perumal & Partners Makelaars het meest verkoopt.

Perumal & Partners Makelaars is een makelaarskantoor in Valkenswaard dat in totaal 1 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 439.000.

Perumal & Partners Makelaars

1 verkocht

waarvan 1 in de afgelopen 12 maanden

€ 439.000
Gem. verkoopprijs
35 dgn
Gem. verkooptijd
4.7
12 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Valkenswaard en omgeving. De makelaar is actief in het hogere segment.

Dit zeggen klanten over Perumal & Partners Makelaars

12 Google-reviews · laatste review januari 2024

4.7
12 reviews
5
21
4
0
3
0
2
1
1
3

Perumal & Partners Makelaars onderscheidt zich door een eerlijke en betrouwbare aanpak waarbij de makelaar actief medenkt met klanten. Boy Perumal staat bekend om zijn professionele begeleiding, snelle reacties en praktische adviezen over marktwaarde en buurtkennis. Klanten waarderen vooral zijn integriteit: hij adviseert tegen overbieding en hanteert realistische prijsverwachtingen. De dienstverlening strekt zich uit van taxaties tot volledige begeleiding tot aan de notaris. Een belangrijk aandachtspunt is dat communicatie niet altijd consistent is: terwijl veel klanten snelle reacties rapporteren, meldt minstens één klant dat berichten onbeantwoord blijven. Ook is er één ernstig geval waarbij een mondeling akkoord niet werd nagekomen en de makelaar vervolgbiedingen aanmoedigde.

Betrouwbare begeleiding Eerlijke prijsadvisering Snelle afhandeling Goed voor expats Denkt mee met klanten Vakkundig en professioneel Marktkennis Inconsistente communicatie Niet altijd betrouwbaar bij mondelinge afspraken

"Eerlijke, heldere, aardige en vooral belangrijk; een betrouwbare(!) makelaar die je oprecht goed helpt. Goede communicatie, reageert altijd netjes op emails en telefoon."

Blackie Blackjuli 2017

"Top makelaar! Neemt de tijd voor de (ver)kopers, heeft kennis van zaken en is duidelijk in communicatie. Wij bevelen Boy Perumal zeker aan."

Ruud van den Dungenaugustus 2023

"Fantastisch fijne makelaar. Heeft ons ontzettend goed en professioneel geholpen bij de taxatie voor verbouwing. Denkt met je mee en had binnen 24 uur na de afspraak alles al af. Bedankt!"

Martijn van Astenjuli 2021

"Je huis verkopen is voor mij als particuliere gewone arbeider bepaald geen dagelijkse kost. Eerder een soort mijlpaal in je leven. Het is je veilige haven, je thuis en je omgeving. Om dit achter te laten is best ingrijpend. Zo’n beslissing brengt vragen met zich mee. Ik ben Boy Perumal zeer dankbaar voor de professionele wijze waarop hij de verkoop van ons huis heeft geregeld en ons op een prettige en openhartige manier zakelijke heeft bijgestaan. Ik kan daarom Perumal & Partners Makelaars ten zeerste aanbevelen !"

Paul van Zaanenfebruari 2021

"I am an expat and Boy Perumal (Perumal & Partners Makelaars) helped me on two occasions, one for rental house and one for buying a home, and without a second thought I would give 5/5 rating. He would give suggestions of good neighborhood, overview on house prices, previous sales, when not to overbid and so many things/information that would help expats. I would definitely recommend Perumal & Partners as your makelaar, if you are looking for a rental property or if you want to buy a home."

Arivarasu Mathiyalaganjanuari 2024

"We were provided the proper information and he gave us the exact value for the houses. I'm not a big fan of overbidding. Was happy to deal with the guy of same mentality. He never suggested to overbid than the actual market value. Happy to find our first house with large space, nice garden and the wonderful locality, with the right budget. Happy with our decision to go with Boy Perumal. Would highly recommend!"

anand .h.snovember 2023

Medewerkers van Perumal & Partners Makelaars

Boy Perumal

Vertrouwde contactpersoon die klanten professioneel begeleidt en eerlijke marktadviezen geeft

Top plaatsen waar Perumal & Partners Makelaars verkoopt

Perumal & Partners Makelaars is voornamelijk actief in Valkenswaard.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Valkenswaard

1€ 439.000Makelaars in Valkenswaard

Type woningen die Perumal & Partners Makelaars verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Perumal & Partners Makelaars het meest verkoopt is een Appartement.

Welke woningen verkoopt Perumal & Partners Makelaars?

Appartement1 (100%)

Gem. € 439.000 · 35 dagen te koop

Galerijflat

Hoe presteert Perumal & Partners Makelaars in Valkenswaard?

In Valkenswaard verkochten 38 makelaars samen 217 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Perumal & Partners Makelaars zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

2% onder het stadsgemiddelde

-2%

Verkoopsnelheid

14 dagen langzamer dan gemiddeld

14 dgn

Marktaandeel

1 van 217 verkopen in Valkenswaard

0.5%

Tarieven van Perumal & Partners Makelaars

Perumal & Partners Makelaars publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 439.000 komt dat neer op € 4.390 tot € 5.707 voor verkoopbegeleiding en € 2.195 tot € 3.293 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Perumal & Partners Makelaars

Perumal & Partners Makelaars heeft in totaal 1 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 1 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.