Meerhuis voor uw makelaardij
Meerhuis voor uw makelaardij: 13 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 411.000 ✓ 37 dagen verkooptijd ✓ 4.8/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.
Meerhuis voor uw makelaardij is een ervaren makelaarskantoor gevestigd in Dordrecht. De focus van dit kantoor ligt op het midden segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.
Meerhuis voor uw makelaardij
waarvan 13 in de afgelopen 12 maanden
- € 411.000
- Gem. verkoopprijs
- 37 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.8
- 6 reviews
Extract failed
Dit zeggen klanten over Meerhuis voor uw makelaardij
Meerhuis onderscheidt zich door een integrale aanpak waarbij makelaarsdiensten naadloos worden gecombineerd met hypotheek- en verzekeringsadvisering. Klanten waarderen vooral de snelle en efficiënte service: huizen worden snel verkocht dankzij het uitgebreide klantenbestand, en de bereikbaarheid van het team is consistent hoog. Makelaar Van Houwelingen wordt specifiek genoemd voor zijn enthousiasme en vakkundig begeleiding bij verkopen. Het kantoor biedt een one-stop-shop benadering waar klanten hun volledige woningfinancieringsproces kunnen afhandelen.
"Dankzij het uitgebreide klantenbestand van Meerhuis en het enthousiasme van makelaar de heer Van Houwelingen is ons huis binnen één dag verkocht. De altijd goede bereikbaarheid en snelle reacties hebben wij als zeer prettig ervaren. Wij raden deze makelaar dan ook ten zeerste aan. Fam. van Hoven uit Nieuwendijk."
"Erg goede makelaar met Wobbe van Houwelingen die ons in de verkoop van ons huis prima begeleid heeft. Tevens hebben wij via Meerhuis de hypotheek laten regelen door Wouter-Bas Meerkerk. Ook prima advies en goede deal. Erg tevreden tot dusverre."
Medewerkers van Meerhuis voor uw makelaardij
Top plaatsen waar Meerhuis voor uw makelaardij verkoopt
Meerhuis voor uw makelaardij is het meest actief in Dordrecht. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Nieuwpoort, Groot-Ammers, Nieuw-Lekkerland en Streefkerk.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Dordrecht | 6 | € 266.167 | Makelaars in Dordrecht |
Nieuwpoort | 3 | € 609.333 | Makelaars in Nieuwpoort |
Groot-Ammers | 2 | € 539.000 | Makelaars in Groot-Ammers |
Nieuw-Lekkerland | 1 | € 389.000 | Makelaars in Nieuw-Lekkerland |
Streefkerk | 1 | € 449.000 | Makelaars in Streefkerk |
Type woningen die Meerhuis voor uw makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Meerhuis voor uw makelaardij het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.
Welke woningen verkoopt Meerhuis voor uw makelaardij?
Galerijflat
Eengezinswoning
Eengezinswoning
Eengezinswoning
Hoe presteert Meerhuis voor uw makelaardij in Dordrecht?
In Dordrecht verkochten 114 makelaars samen 1612 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Meerhuis voor uw makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
17% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
11 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
13 van 1612 verkopen in Dordrecht
Veelgestelde vragen over Meerhuis voor uw makelaardij
Meerhuis voor uw makelaardij heeft in totaal 13 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 13 woningen.
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Meerhuis voor uw makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Dordrecht.
Meerhuis voor uw makelaardij Huidig Verkocht
13
Gem. prijs
€ 411.000
Verkooptijd
37 dgn
Reviews
–
Vos Woningmakelaardij5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
67
Gem. prijs
€ 406.000
Verkooptijd
21 dgn (-16)
Reviews
Lamper & Van Vliet Woningmakelaars3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
150
Gem. prijs
€ 439.000
Verkooptijd
22 dgn (-15)
Reviews
At Home Makelaardij3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
139
Gem. prijs
€ 543.000
Verkooptijd
22 dgn (-15)
Reviews
leuk! makelaars3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
246
Gem. prijs
€ 461.000
Verkooptijd
13 dgn (-24)
Reviews
Steef! Makelaars3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
145
Gem. prijs
€ 485.000
Verkooptijd
14 dgn (-23)
Reviews