Max de Makelaar | Reviews & Tarieven
Max de Makelaar is een betrouwbaar makelaarskantoor gevestigd in Voorhout. Het kantoor heeft in totaal 64 woningen verkocht, waarvan 64 in de afgelopen 12 maanden. Het kantoor is actief in het hogere segment, met een gemiddelde verkoopprijs van € 586.000. De gemiddelde verkooptijd bedraagt 20.5 dagen op de markt. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper. Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding meer woningen als andere makelaarskantoren in de regio.
In Voorhout vind je Max de Makelaar, een deskundige makelaardij met een breed scala aan diensten. Het team van Ancora biedt klanten persoonlijk advies bij het aan- of verkopen van een huis, het sluiten van hypotheken en het verzekeren van waardevolle zaken.
Ancora Adviesgroep richt zich op verschillende financiële diensten, waaronder makelaardij, hypotheken, zakelijke verzekeringen en pensioenen. Het kantoor werkt samen met de RegioBank en heeft kantoren in Voorhout, Katwijk en Noordwijk. Klanten kunnen verwachten dat zij worden begeleid door specialisten met brede kennis op het gebied van economie, fiscale economie en verzekeringsrecht.
Een important kenmerk van Ancora is het persoonlijke contact tussen klant en kantoor. Dit zorgt voor een prettige ervaring en maakt het proces van grote (financiële) beslissingen soepeler. Bovendien biedt het kantoor advies op maat, dat echt past bij de behoeften van de klant.
Dit zeggen klanten over Max de Makelaar
Max de Makelaar onderscheidt zich door een integere, rechtdoorzee aanpak zonder twijfelachtige praktijken. Klanten waarderen vooral de betrouwbaarheid van Philip en het team, de snelle afhandeling (waaronder een verkoop in slechts één week) en de professionele, vriendelijke communicatie. Het kantoor combineert vakkundigheid met persoonlijke betrokkenheid: medewerkers leven mee met klanten en tonen oprechte interesse in hun situatie. De service wordt consistent als efficiënt en responsief ervaren, wat bijzonder waardevol is in de competitieve Amsterdamse markt.
"Wij zijn enorm te spreken over de diensten van Max de Makelaar. Philip is een integer mens, staat voor zijn woord, doet niet aan louche spelletjes. Ik vond hem heel betrouwbaar en hij heeft het huis dat wij hadden geërfd snel en vakkundig verkocht. Aanrader!"
"Max helped us a lot in the tough and competitive real estate market of Amsterdam. Nice service, friendly, efficient, good advice, always available and super responsive. Can’t recommend more to work with him to find a home, especially for expat like us."
"Max de Makelaar is een top makelaar! Betrouwbaar, eerlijk en recht door zee. Professioneel en kundig. Een echte aanrader!"
Medewerkers van Max de Makelaar
Philip
Integer, betrouwbaar en staat voor zijn woord
Willem
Zeer ervaren vakman die meelevend begeleidt
Caroline
Zeer ervaren vakvrouw die meelevend begeleidt
Top plaatsen waar Max de Makelaar verkoopt
Max de Makelaar is het meest actief in Voorhout. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Rijnsburg, Noordwijk, Valkenburg en Katwijk.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Voorhout | 33 | € 612.727 | Makelaars in Voorhout |
Rijnsburg | 12 | € 611.417 | Makelaars in Rijnsburg |
Noordwijk | 4 | € 478.750 | Makelaars in Noordwijk |
Valkenburg | 4 | € 673.750 | Makelaars in Valkenburg |
Katwijk | 3 | € 479.667 | Makelaars in Katwijk |
Type woningen die Max de Makelaar verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Max de Makelaar het meeste verkoopt is een Tussenwoning.
Type woningen verkocht
Verdeling van verkochte woningen per categorie
Statistieken voor Max de Makelaar
Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste verkoopcijfers van Max de Makelaar.
- 64
- Totaal verkocht
- 64
- Afgelopen 12 maanden
- 8
- Afgelopen 3 maanden
- € 586.000
- Gem. verkoopprijs
- € 532.500
- Mediane prijs
- 20.5 dagen
- Gem. dagen op markt
Max de Makelaar vergeleken met Voorhout
In Voorhout zijn in het afgelopen jaar 114 woningen verkocht door 19 makelaars. Max de Makelaar verkocht hiervan 64 woningen, goed voor een marktaandeel van 56.1%.
Waarom Max de Makelaar?
- Ervaring - 64 woningen verkocht
- Lokale kennis - Actief in Voorhout en omgeving
- Snelheid - Gemiddeld 20.5 dagen op de markt
- Beoordeeld - 5.0 sterren op basis van 13 reviews
- Specialisaties - huisverkoop, huisaankoop, erfgoedverkoop
Veelgestelde vragen over Max de Makelaar
Max de Makelaar heeft in totaal 64 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 64 woningen.
Reviews per vestiging
Max de Makelaar heeft 2 vestigingen met reviews. Hieronder vind je de beoordelingen per vestiging.
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk alle makelaars in Nederland
Vergelijk prestaties en tarieven van makelaars, en vind de beste om je huis te verkopen in Nederland.
- Data-gedreven aanbevelingen
- Geen verplichtingen
- Snel & eenvoudig
Vergelijk met andere makelaars in Voorhout
Verkocht
64
Gem. prijs
€ 586.000
Dagen
20.5
Reviews
(117)
9 gedeelde werkgebieden
Verkocht
220
+156Gem. prijs
€ 526.000
-10%Dagen
30
9.5d langzamerReviews
(157)
8 gedeelde werkgebieden
Verkocht
1230
+1166Gem. prijs
€ 431.000
-26%Dagen
25
4.5d langzamerReviews
(952)
8 gedeelde werkgebieden
Verkocht
1724
+1660Gem. prijs
€ 502.000
-14%Dagen
26
5.5d langzamerReviews
(1061)
7 gedeelde werkgebieden
Verkocht
270
+206Gem. prijs
€ 540.000
-8%Dagen
23
2.5d langzamerReviews
(148)
7 gedeelde werkgebieden
Verkocht
48
-16Gem. prijs
€ 542.000
-8%Dagen
19
1.5d snellerReviews
–