Makelaardij Th. van der Laan

8 woningen verkocht, gemiddeld in 45.5 dagen en voor € 362.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Makelaardij Th. van der Laan het meest verkoopt.

Makelaardij Th. van der Laan is een makelaarskantoor in Burum dat in totaal 8 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het middensegment, met een mediane verkoopprijs van € 385.000.

Makelaardij Th. van der Laan

8 verkocht

waarvan 8 in de afgelopen 12 maanden

€ 362.000
Gem. verkoopprijs
45.5 dgn
Gem. verkooptijd
4.2
5 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Burum en omgeving. De makelaar is actief in het middensegment.

Dit zeggen klanten over Makelaardij Th. van der Laan

5 Google-reviews · laatste review oktober 2023

4.2
5 reviews
5
5
4
1
3
0
2
0
1
1

Makelaardij Th. van der Laan onderscheidt zich door een directe, laagdrempelige aanpak waarbij klanten zich snel op hun gemak voelen. Het kantoor blinkt uit in zowel aan- als verkooptransacties, met medewerkers die niet alleen deskundig zijn maar ook aandacht besteden aan details die voor klanten van belang zijn. De korte communicatielijnen en eerlijke, no-nonsense werkwijze vormen de kern van hun dienstverlening. Klanten waarderen de professionele begeleiding zonder onnodige bureaucratie.

Laagdrempelig en toegankelijk Deskundig en professioneel Eerlijke communicatie Aandacht voor details Korte communicatielijnen No-nonsense aanpak

"Zowel bij de aankoop van onze eigen woning als bij de verkoop van het appartement van onze moeder hebben wij bij deze makelaar alles gevonden wat nodig is om een optimaal resultaat te behalen. Naast deskundige en professionele begeleiding word ook aandacht geschonken aan secundaire zaken die van belang kunnen zijn. De korte lijnen en heldere communicatie van alle medewerkers van het kantoor geven een vertrouwd gevoel en laten je je snel thuis voelen in de wereld van de makelaardij."

George Berkhoutdecember 2021

Top plaatsen waar Makelaardij Th. van der Laan verkoopt

Makelaardij Th. van der Laan is het meest actief in Burum. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Oldekerk, Zevenhuizen, Norg en Leek.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Burum

1€ 395.000Makelaars in Burum

Oldekerk

1€ 310.000Makelaars in Oldekerk

Zevenhuizen

1€ 425.000Makelaars in Zevenhuizen

Norg

1€ 275.000Makelaars in Norg

Leek

1€ 295.000Makelaars in Leek

Type woningen die Makelaardij Th. van der Laan verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Makelaardij Th. van der Laan het meest verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt Makelaardij Th. van der Laan?

Eengezinswoning6 (75%)

Gem. € 365.833 · 109 dagen te koop

Vrijstaand1 (13%)

Gem. € 275.000 · 38 dagen te koop

Eengezinswoning

2-onder-1-kap1 (13%)

Gem. € 425.000 · 14 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoe presteert Makelaardij Th. van der Laan in Burum?

In Burum verkochten 1 makelaars samen 1 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Makelaardij Th. van der Laan zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

8% onder het stadsgemiddelde

-8%

Verkoopsnelheid

385.5 dagen sneller gemiddeld

385.5 dgn

Marktaandeel

8 van 1 verkopen in Burum

800.0%

Tarieven van Makelaardij Th. van der Laan

Makelaardij Th. van der Laan publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 362.000 komt dat neer op € 3.619 tot € 4.704 voor verkoopbegeleiding en € 1.809 tot € 2.714 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Makelaardij Th. van der Laan

Makelaardij Th. van der Laan heeft in totaal 8 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 8 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.