Makelaardij De Smelthe Oosterwolde

Makelaardij De Smelthe Oosterwolde: 47 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 375.000 ✓ 19 dagen verkooptijd ✓ 3.9/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

Makelaardij De Smelthe Oosterwolde is een professioneel makelaarskantoor gevestigd in Oosterwolde. De makelaar is gespecialiseerd in het midden segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.

Makelaardij De Smelthe Oosterwolde

47 verkocht

waarvan 47 in de afgelopen 12 maanden

€ 375.000
Gem. verkoopprijs
19 dgn
Gem. verkooptijd
3.9
9 reviews
Over Makelaardij De Smelthe Oosterwolde

De tekst bevat te weinig bruikbare informatie over dit makelaarskantoor

Dit zeggen klanten over Makelaardij De Smelthe Oosterwolde

3.9
9 reviews
5
10
4
5
3
2
2
0
1
4

Makelaardij De Smelthe Oosterwolde kent een verdeeld imago. Klanten die met Ron Bakker en Roelina hebben samengewerkt, prijzen hun vakkundigheid, betrokkenheid en snelle resultaten. Ron Bakker wordt herhaaldelijk genoemd als een actieve, betrouwbare makelaar die goed begeleidt bij aan- en verkoop. Roelina onderscheidt zich door haar inzet en persoonlijke aandacht. Echter, enkele klanten rapporteren ernstige frustraties: afspraken worden afgezegd omdat panden al verkocht zijn, en er wordt geklaagd over gebrek aan eerlijkheid in het proces en een arrogante houding. Dit suggereert inconsistentie in service en mogelijk prioritering van snelle verkopen boven klantbelang.

Vakkundige begeleiding Snelle verkopen Betrouwbaar en hartelijk Goed contact met klanten Lage courtage Onbetrouwbare afspraken Arrogante houding Gebrek aan eerlijkheid

"Wij zijn enorm tevreden ode makelaardij de smelthe en Ron Bakker. Wij hebben ons huis enkele jaren geleden met Ron Bakker als aankoopmakelaar gekocht. Dat is zo goed bevallen dat wij nu Ron als verkoopmakelaar voor het huis gebruiken maar ook als aankoopmakelaar voor volgend huis. Heel vakkundig"

Jan Smit

"Wij waren dankzij Roelina haar enorme inzet en begeleiding onze woning heel gauw verkocht Ontzettend bedankt"

Maaike Klooster

"Zeer betrouwbare makelaar. Compliment aan Ron Bakker, hartelijk, kundig en neemt tijd voor uitleg!"

Sari Hartman-Ampt

Medewerkers van Makelaardij De Smelthe Oosterwolde

Ron Bakker

Vakkundige, actieve makelaar die zowel aan- als verkoop uitstekend begeleidt

Roelina

Zeer inzet en persoonlijke begeleiding bij verkoop van woningen

Top plaatsen waar Makelaardij De Smelthe Oosterwolde verkoopt

Makelaardij De Smelthe Oosterwolde is het meest actief in Oosterwolde. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Appelscha, Haulerwijk, Donkerbroek en Fochteloo.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Oosterwolde

25€ 350.800Makelaars in Oosterwolde

Appelscha

9€ 380.444Makelaars in Appelscha

Haulerwijk

4€ 362.500Makelaars in Haulerwijk

Donkerbroek

3€ 345.000Makelaars in Donkerbroek

Fochteloo

2€ 525.000Makelaars in Fochteloo

Type woningen die Makelaardij De Smelthe Oosterwolde verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Makelaardij De Smelthe Oosterwolde het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt Makelaardij De Smelthe Oosterwolde?

Eengezinswoning24 (51%)
Vrijstaand8 (17%)

Eengezinswoning

2-onder-1-kap4 (9%)

Eengezinswoning

Tussenwoning4 (9%)

Eengezinswoning

Appartement4 (9%)

Bovenwoning

Geschakelde woning3 (6%)

Eengezinswoning

Hoe presteert Makelaardij De Smelthe Oosterwolde in Oosterwolde?

In Oosterwolde verkochten 19 makelaars samen 85 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Makelaardij De Smelthe Oosterwolde zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

7% boven het stadsgemiddelde

+7%

Verkoopsnelheid

2 dagen sneller gemiddeld

2 dgn

Marktaandeel

47 van 85 verkopen in Oosterwolde

55.3%

Veelgestelde vragen over Makelaardij De Smelthe Oosterwolde

Makelaardij De Smelthe Oosterwolde heeft in totaal 47 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 47 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.

Vergelijk met andere makelaars

Bekijk hoe Makelaardij De Smelthe Oosterwolde presteert ten opzichte van andere makelaars in Oosterwolde.

Makelaardij De Smelthe OosterwoldeMakelaardij De Smelthe Oosterwolde Huidig

Verkocht

47

Gem. prijs

€ 375.000

Verkooptijd

19 dgn

Reviews

9.2(28)
JIP makelaarsJIP makelaars

5 gedeelde werkgebieden

Verkocht

130

Gem. prijs

€ 367.000

Verkooptijd

14 dgn (-5)

Reviews

9.4(88)
Ramkema Assurantie- & MakelaarsbedrijfRamkema Assurantie- & Makelaarsbedrijf

4 gedeelde werkgebieden

Verkocht

17

Gem. prijs

€ 410.000

Verkooptijd

34 dgn (+15)

Reviews

8.8(2)
KIEN wijkmakelaarKIEN wijkmakelaar

4 gedeelde werkgebieden

Verkocht

49

Gem. prijs

€ 404.000

Verkooptijd

21 dgn (+2)

Reviews

9.4(50)
FRYSK makelaarsFRYSK makelaars

4 gedeelde werkgebieden

Verkocht

94

Gem. prijs

€ 417.000

Verkooptijd

49 dgn (+30)

Reviews

9.2(50)
SNOEK MakelaarsSNOEK Makelaars

3 gedeelde werkgebieden

Verkocht

64

Gem. prijs

€ 498.000

Verkooptijd

22 dgn (+3)

Reviews

9.4(61)