Makelaars in Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs

Makelaar & Taxateur is een makelaar gevestigd in . Dit makelaarskantoor is een . Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding als andere makelaarskantoren in de regio. Met makelaars, biedt Makelaar & Taxateur hun uitgebreide diensten regionaal aan.

Makelaar & Taxateur Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs

Makelaar & Taxateur Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs is een makelaar gevestigd in Vlissingen. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper. Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding ongeveer evenveel woningen als andere makelaarskantoren in de regio. Met makelaars, biedt Makelaar & Taxateur Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs hun uitgebreide diensten regionaal aan.

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Vlissingen en omgeving. De makelaar is actief in een midden segment. Ontdek de belangrijkste statistieken van Makelaar & Taxateur Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs: waar zij ongeveer evenveel woningen verkopen, hoe snel de makelaar is, en wat voor een soort woningen zij verkopen.

Top 5 plaatsen waar Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs verkoopt

Makelaar & Taxateur Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs is het meest actief in Vlissingen. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Middelburg, Oost-Souburg, Nieuw- en Sint Joosland en Rilland.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Vlissingen

144€ 319.000Makelaars in Vlissingen

Middelburg

36€ 286.000Makelaars in Middelburg

Oost-Souburg

2€ 232.000Makelaars in Oost-Souburg

Nieuw- en Sint Joosland

2€ 390.000Makelaars in Nieuw- en Sint Joosland

Rilland

2€ 349.000Makelaars in Rilland

Type woningen die Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Uit het overzicht hieronder is te zien dat Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs diverse woningtype heeft verkocht de afgelopen 12 maanden. Het type woning wat Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs het meeste verkoopt is een Tussenwoning.

Type woningen verkocht

Verdeling van verkochte woningen per type

Tussenwoning
15 (54%)
Hoekwoning
7 (25%)
2-onder-1-kapwoning
2 (7%)
Geschakelde woning
1 (4%)
Eindwoning
1 (4%)
Verspringend
1 (4%)
Vrijstaande woning
1 (4%)

Vraag een offerte aan bij Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs

Ben je op zoek naar een makelaar als Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs? Wij helpen je met het vinden van de beste makelaars gespecialiseerd. .

  • Data-gedreven aanbevelingen
  • Geen verplichtingen
  • Snel & eenvoudig
Vraag offerte aan