Basten Assurantiën en Makelaardij

5 woningen verkocht, gemiddeld in 56 dagen en voor € 452.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Basten Assurantiën en Makelaardij het meest verkoopt.

Basten Assurantiën en Makelaardij is een makelaarskantoor in Nijmegen dat in totaal 5 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 495.000.

Basten Assurantiën en Makelaardij

5 verkocht

waarvan 5 in de afgelopen 12 maanden

€ 452.000
Gem. verkoopprijs
56 dgn
Gem. verkooptijd
3.9
15 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Nijmegen en omgeving. De makelaar is actief in het hogere segment.

Dit zeggen klanten over Basten Assurantiën en Makelaardij

15 Google-reviews · laatste review september 2026

3.9
15 reviews
5
18
4
1
3
1
2
1
1
4

Basten Assurantiën en Makelaardij onderscheidt zich vooral door de persoonlijke aanpak en vakkundigheid van kernmedewerkers als Guus, die klanten door complexe processen begeleiden met geduld en flexibiliteit. Klanten waarderen de snelle communicatie, het vermogen mee te denken met bijzondere situaties, en de professionele fotografie en waardering van woningen. De makelaar werkt integer en adviseert klanten ook buiten eigen belang om. Echter, enkele klanten hebben ernstige twijfels over de kwaliteit van taxaties na verbouwing geuit, met waarschuwingen van andere makelaars dat de taxatiewaarde aanzienlijk onder verwachting uitviel. Dit patroon van onbevredigende taxatierapporten en slechte communicatie rond deze diensten vormt een belangrijk aandachtspunt.

Persoonlijke benadering Guus zeer deskundig en geduldig Snelle communicatie Professionele fotografie Integer en klantgericht Flexibel en bereikbaar Onbetrouwbare taxaties na verbouwing Slechte communicatie bij taxaties

"Basten Assurantiën en Makelaardij hebben onze woning afgelopen week getaxeerd. Prettig en snel contact. Echt een aanrader."

Micapril 2026

"We hebben afgelopen zomer ons huis in Nijmegen via hen verkocht en terugkijkend zijn wij heel tevreden over Guus (en Diana) als verkopend makelaars. Ze kunnen snel schakelen, beschikken over (connecties met) een zeer professionele fotograaf en wisten onze woning goed op waarde te schatten. Qua voorafgaande afspraken was Guus erg flexibel en ook qua telefonische beschikbaarheid voor vragen was deze goed. Guus is uitermate correct in het scheiden van zijn belangen als verkoop- en aankoopmakelaar; dit siert hem. De makelaarskosten voor de verkoop van onze woning vonden wij markt-conform. Ook heeft Guus ons als service tips en adviezen gegeven voor de aankoop van onze huidige woning (in een ander gebied). Al met al is onze ervaring met Basten Makelaardij zij goed werk leveren en er staan voor hun klant, daarnaast zijn ze erg hartelijk (en absoluut niet "glad" zoals sommige andere makelaars). Wij kunnen ze daarom van harte aanbevelen!"

Wendeliendecember 2024

"Een prettige ervaring gehad met Basten Assurantiën en Makelaardij. Fijn meegekeken bij de zoektocht naar een huis en daarin goed geadviseerd! Altijd snel in contact en denkt graag mee."

Kaja Daamenjuli 2024

"Guus heeft mij kundig en vriendelijk geholpen met een taxatie. Hierbij dacht hij mee en had hij geduld en begrip voor mijn wat zeldzamere situatie en daarbijbehorende tijdlijn. Hierin nam hij tevens zelf initiatief om mij voor verassingen te behoeden, wat ik enorm waardeer."

Adrian Mommersseptember 2026

"Guus heeft mij op een begrijpelijke manier door het verkoopproces begeleid. Bij vragen en opmerkingen was hij, en ook Dianne, laagdrempelig bereikbaar. Het was te merken dat Guus verstand van zaken en de omgeving van het te verkopen huis heeft."

Francis Dikken- van Santenmei 2026

Medewerkers van Basten Assurantiën en Makelaardij

Guus

Vakkundige makelaar die klanten integer adviseert en complex processen geduldig begeleidt

Dianne

Laagdrempelig bereikbaar en betrokken bij verkoop en begeleiding

Bart

Zorgvuldig en klantgericht in persoonlijke begeleiding

Top plaatsen waar Basten Assurantiën en Makelaardij verkoopt

Basten Assurantiën en Makelaardij is voornamelijk actief in Nijmegen , Millingen aan de Rijn , Ooij.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Nijmegen

3€ 480.000Makelaars in Nijmegen

Millingen aan de Rijn

1€ 599.000Makelaars in Millingen aan de Rijn

Ooij

1€ 223.000Makelaars in Ooij

Type woningen die Basten Assurantiën en Makelaardij verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Basten Assurantiën en Makelaardij het meest verkoopt is een Tussenwoning.

Welke woningen verkoopt Basten Assurantiën en Makelaardij?

Tussenwoning2 (40%)

Gem. € 495.000 · 41 dagen te koop

Eengezinswoning

Appartement2 (40%)

Gem. € 336.500 · 36 dagen te koop

2-onder-1-kap1 (20%)

Gem. € 599.000 · 81 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoe presteert Basten Assurantiën en Makelaardij in Nijmegen?

In Nijmegen verkochten 115 makelaars samen 1762 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Basten Assurantiën en Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

13% boven het stadsgemiddelde

+13%

Verkoopsnelheid

32 dagen langzamer dan gemiddeld

32 dgn

Marktaandeel

5 van 1762 verkopen in Nijmegen

0.3%

Tarieven van Basten Assurantiën en Makelaardij

Basten Assurantiën en Makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 452.000 komt dat neer op € 4.524 tot € 5.881 voor verkoopbegeleiding en € 2.262 tot € 3.393 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Basten Assurantiën en Makelaardij

Basten Assurantiën en Makelaardij heeft in totaal 5 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 5 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.