Arjen Ketel Makelaars
Arjen Ketel Makelaars: 25 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 664.000 ✓ 30.5 dagen verkooptijd ✓ 4.2/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.
Arjen Ketel Makelaars is een ervaren makelaarskantoor gevestigd in Amsterdam. De focus van dit kantoor ligt op het hogere segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.
Arjen Ketel Makelaars
waarvan 25 in de afgelopen 12 maanden
- € 664.000
- Gem. verkoopprijs
- 30.5 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.2
- 9 reviews
Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Amsterdam en omgeving. De makelaar is actief in een hogere segment.
Dit zeggen klanten over Arjen Ketel Makelaars
Arjen Ketel Makelaars onderscheidt zich door een persoonlijke, doelgerichte aanpak en grondige marktkennis van de lokale huizenmarkt. Klanten waarderen de informele sfeer, duidelijke communicatie en professionele begeleiding van Arjen en zijn team bij zowel aan- als verkoop. Het kantoor staat bekend om het ontbreken van 'wollige praatjes' en een focus op concrete resultaten. Enkele klanten hebben echter negatieve ervaringen gemeld met onvoldoende begeleiding en gebrek aan transparantie over woningcondities, wat suggereert dat de service niet altijd consistent is.
"Arjen Ketel is met recht een top-makelaar! Hij maakt goede afspraken, is duidelijk en is voor ons absoluut de beste partij gebleken voor verkoop van onze woning in Badhoevedorp. Wij bevelen zijn makelaarskantoor van harte aan!"
"Zeer deskundige, vriendelijke en betrouwbare makelaar. Meerdere goede ervaringen mee gehad!"
"Informeel kantoor met veel specifieke kennis over de huizenmarkt in Badhoevedorp. Geen wollige praatjes maar een doelgerichte aanpak en professionele en vriendelijke communicatie met Arjen zelf maar ook met zijn medewerkers. Kunnen veel makelaars een voorbeeld aan nemen! Ik raad deze makelaar van harte aan."
Medewerkers van Arjen Ketel Makelaars
Top plaatsen waar Arjen Ketel Makelaars verkoopt
Arjen Ketel Makelaars is voornamelijk actief in Amsterdam , Badhoevedorp , Aalsmeer , Lijnden.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Amsterdam | 12 | € 571.250 | Makelaars in Amsterdam |
Badhoevedorp | 11 | € 780.818 | Makelaars in Badhoevedorp |
Aalsmeer | 1 | € 495.000 | Makelaars in Aalsmeer |
Lijnden | 1 | € 650.000 | Makelaars in Lijnden |
Type woningen die Arjen Ketel Makelaars verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Arjen Ketel Makelaars het meeste verkoopt is een Appartement.
Welke woningen verkoopt Arjen Ketel Makelaars?
Portiekflat, Benedenwoning, Bovenwoning, Galerijflat
Eengezinswoning
Eengezinswoning
Herenhuis, Villa
Eengezinswoning
Hoe presteert Arjen Ketel Makelaars in Amsterdam?
In Amsterdam verkochten 619 makelaars samen 10006 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Arjen Ketel Makelaars zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
26% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
0.5 dagen sneller gemiddeld
Marktaandeel
25 van 10006 verkopen in Amsterdam
Veelgestelde vragen over Arjen Ketel Makelaars
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Arjen Ketel Makelaars presteert ten opzichte van andere makelaars in Amsterdam.
Arjen Ketel Makelaars Huidig Verkocht
25
Gem. prijs
€ 664.000
Verkooptijd
30.5 dgn
Reviews
Regio Makelaar4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
57
Gem. prijs
€ 443.000
Verkooptijd
29 dgn (-1.5)
Reviews
URBAN MAKELAARS3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
74
Gem. prijs
€ 575.000
Verkooptijd
35 dgn (+4.5)
Reviews
Amstelhoven Makelaars3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
56
Gem. prijs
€ 677.000
Verkooptijd
34 dgn (+3.5)
Reviews
VLIEG Makelaars OG3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
352
Gem. prijs
€ 514.000
Verkooptijd
38 dgn (+7.5)
Reviews
KIJCK. makelaars3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
140
Gem. prijs
€ 532.000
Verkooptijd
35 dgn (+4.5)
Reviews