Snel ERA Makelaars

Snel ERA Makelaars: 147 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 557.000 ✓ 26 dagen verkooptijd ✓ 4.5/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

Snel ERA Makelaars is een gerenommeerd makelaarskantoor gevestigd in Bunschoten-Spakenburg. Dit kantoor richt zich op het hogere segment. Dit makelaarskantoor is een actieve verkoper.

Snel ERA Makelaars

147 verkocht

waarvan 147 in de afgelopen 12 maanden

€ 557.000
Gem. verkoopprijs
26 dgn
Gem. verkooptijd
4.5
49 reviews
Over Snel ERA Makelaars

In Bunschoten-Spakenburg vind je Snel ERA Makelaars, een kantoor dat zich met passie inzet voor het realiseren van de beste prijs en match bij woningtransacties. We begrijpen hoe belangrijk deze stap is voor onze klanten en bieden daarom niet alleen professionele ondersteuning, maar ook inzicht en persoonlijke begeleiding om dromen waar te maken en teleurstellingen te voorkomen.

Snel ERA Makelaars werkt met een brede aanpak, die zowel online als offline marketing omvat. We leveren unieke videobezichtigingen van woningen en benutten social media effectief om klanten optimaal te begeleiden. Ons kantoor is aangesloten bij NVM en ERA, en we behoren tot de top 10 van best presterende ERA Makelaars in Nederland. We richten ons op huisverkopen, -aankopen en -verhuren, evenals bedrijfsmakelaardij, taxaties en waardebepalingen.

Een kenmerkend aspect van Snel ERA Makelaars is onze persoonlijke benadering, die we ook in het digitale tijdperk niet uit het oog verliezen. We zijn altijd goed bereikbaar, zowel tijdens de week als in het weekend, om klanten te ondersteunen waar ze dat nodig hebben. Ons team bestaat uit ervaren makelaars en bemiddelaren, die met plezier en expertise hun vak uitoefenen, van bezichtigingen tot onderhandelingen.

Dit zeggen klanten over Snel ERA Makelaars

4.5
49 reviews
5
56
4
5
3
1
2
1
1
6

Snel ERA Makelaars onderscheidt zich door snelle verkoopresultaten en een persoonlijke, betrokken aanpak. Klanten waarderen de proactieve communicatie, lokale marktkennis en het vermogen om zowel koper als verkoper op hun gemak te stellen. Het team werkt efficiënt en denkt actief mee met klanten, wat resulteert in woningen die binnen enkele dagen tot twee weken verkocht zijn. De makelaar combineert professionele expertise met gezelligheid en is altijd bereikbaar voor vragen. Een klein aantal klanten heeft echter negatieve ervaringen gehad met onjuiste informatie in verkoopbrochures en onduidelijke communicatie over tarieven, wat aandacht verdient.

Snelle verkoopresultaten Sterke lokale marktkennis Persoonlijke en betrokken benadering Uitstekende communicatie Professionele fotografie en presentatie Bereikbaar en responsief Eerlijk en duidelijk advies Onjuiste informatie in verkoopbrochures Onduidelijkheid over tarieven

"Voor alles een 10? Ja, dat is een welgemeende beoordeling omdat er een groep ervaren mensen proactief voor je aan het werk gaat en informeert zodat je je kunt concentreren met al het andere wat er bij zo’n activiteit komt kijken. Voor ons, Snel-Era Makelaardij in Leusden, een aanrader voor dit team."

Theo de Bot

"Vanaf het eerste contact een goed gevoel bij Snel ERA door de heldere en pro actieve communicatie en het nakomen van gemaakte afspraken. Kay en team hebben uitstekende marktkennis en geven daarbij realistische adviezen. Een aanrader!"

Antoine Koppelman

"Topteam met Kay aan het roer! Als je ooit hebt gedacht: “Ik wil een makelaar die enthousiast is” dan moet je bij Kay en zijn team van Era Makelaars zijn! Vanaf het eerste contact voelde ik me welkom en begrepen. Kay heeft niet alleen verstand van huizen, maar ook van mensen. Hij weet precies hoe je zowel de koper als verkoper blij kunt maken. Het hele proces liep soepel. Vragen? Binnen no-time antwoord. Twijfels? Kay en zijn team stonden klaar met advies. Wat ik vooral waardeer, is hoe Kay altijd de tijd nam om alles duidelijk uit te leggen. Hij combineert professionaliteit met een flinke dosis gezelligheid. Bonuspunten voor zijn charmante glimlach en aanstekelijke energie! 😊 Dus, ben je op zoek naar een makelaar die het verschil maakt? Zoek niet verder. Kay en zijn team zijn de makelaars waar je op kunt vertrouwen. Bedankt voor alles, Kay. 🎉 Met een grote glimlach, Wouter Koelewijn."

Wouter Koelewijn

Medewerkers van Snel ERA Makelaars

Kay

Enthousiast en charismatisch, combineert marktkennis met menselijk inzicht

Albert van de Wetering

Vakkundig en goed bereikbaar, sterke waardebepaling en persoonlijke begeleiding

Helianne

Vriendelijk en professioneel, goed in presentatie en verkoopstrategie

Nicole Steenwijk

Behulpzaam en efficiënt, sterke ondersteuning achter de schermen

Top plaatsen waar Snel ERA Makelaars verkoopt

Snel ERA Makelaars is het meest actief in Bunschoten-Spakenburg. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Leusden, Amersfoort, Achterveld en Eemdijk.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Bunschoten-Spakenburg

68€ 546.545Makelaars in Bunschoten-Spakenburg

Leusden

30€ 560.048Makelaars in Leusden

Amersfoort

29€ 517.464Makelaars in Amersfoort

Achterveld

8€ 675.625Makelaars in Achterveld

Eemdijk

5€ 738.000Makelaars in Eemdijk

Type woningen die Snel ERA Makelaars verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Snel ERA Makelaars het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt Snel ERA Makelaars?

Eengezinswoning60 (41%)
Appartement34 (23%)

Portiekflat, Galerijflat, Maisonnette, Bovenwoning, Benedenwoning

Tussenwoning17 (12%)

Eengezinswoning

Hoekwoning10 (7%)

Eengezinswoning

2-onder-1-kap10 (7%)

Eengezinswoning, Woonboerderij

Vrijstaand8 (5%)

Eengezinswoning, Villa, Landhuis

Geschakelde woning4 (3%)

Eengezinswoning

Eindwoning1 (1%)

Eengezinswoning

Hoe presteert Snel ERA Makelaars in Bunschoten-Spakenburg?

In Bunschoten-Spakenburg verkochten 13 makelaars samen 248 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Snel ERA Makelaars zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

13% boven het stadsgemiddelde

+13%

Verkoopsnelheid

1 dagen sneller gemiddeld

1 dgn

Marktaandeel

147 van 248 verkopen in Bunschoten-Spakenburg

59.3%

Veelgestelde vragen over Snel ERA Makelaars

Snel ERA Makelaars heeft in totaal 147 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 147 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.

Vergelijk met andere makelaars

Bekijk hoe Snel ERA Makelaars presteert ten opzichte van andere makelaars in Bunschoten-Spakenburg.

Snel ERA MakelaarsSnel ERA Makelaars Huidig

Verkocht

147

Gem. prijs

€ 557.000

Verkooptijd

26 dgn

Reviews

9.4(94)
MakelaarslandMakelaarsland

8 gedeelde werkgebieden

Verkocht

1724

Gem. prijs

€ 502.000

Verkooptijd

26 dgn

Reviews

8.8(1061)
BeumerBeumer

6 gedeelde werkgebieden

Verkocht

532

Gem. prijs

€ 492.000

Verkooptijd

23 dgn (-3)

Reviews

9.4(232)
Drenth MakelaarsDrenth Makelaars

6 gedeelde werkgebieden

Verkocht

109

Gem. prijs

€ 480.000

Verkooptijd

19 dgn (-7)

Reviews

9.4(47)
Buijs RegiomakelaarsBuijs Regiomakelaars

6 gedeelde werkgebieden

Verkocht

155

Gem. prijs

€ 580.000

Verkooptijd

22 dgn (-4)

Reviews

9.5(211)
Makelaardij de ParelMakelaardij de Parel

6 gedeelde werkgebieden

Verkocht

267

Gem. prijs

€ 626.000

Verkooptijd

20 dgn (-6)

Reviews

9.5(164)