Makelaars in Koop Lenstra Makelaars o.z.

Makelaar & Taxateur is een makelaar gevestigd in . Dit makelaarskantoor is een . Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding als andere makelaarskantoren in de regio. Met makelaars, biedt Makelaar & Taxateur hun uitgebreide diensten regionaal aan.

Makelaar & Taxateur Koop Lenstra Makelaars o.z.

Makelaar & Taxateur Koop Lenstra Makelaars o.z. is een makelaar gevestigd in Uithoorn. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper. Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding ongeveer evenveel woningen als andere makelaarskantoren in de regio. Met makelaars, biedt Makelaar & Taxateur Koop Lenstra Makelaars o.z. hun uitgebreide diensten regionaal aan.

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Uithoorn en omgeving. De makelaar is actief in een hogere segment. Ontdek de belangrijkste statistieken van Makelaar & Taxateur Koop Lenstra Makelaars o.z.: waar zij ongeveer evenveel woningen verkopen, hoe snel de makelaar is, en wat voor een soort woningen zij verkopen.

Top 5 plaatsen waar Koop Lenstra Makelaars o.z. verkoopt

Makelaar & Taxateur Koop Lenstra Makelaars o.z. is het meest actief in Uithoorn. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Breukelen, Amstelveen, Mijdrecht en Kockengen.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Uithoorn

64€ 519.000Makelaars in Uithoorn

Breukelen

20€ 543.000Makelaars in Breukelen

Amstelveen

10€ 700.000Makelaars in Amstelveen

Mijdrecht

8€ 507.000Makelaars in Mijdrecht

Kockengen

6€ 495.000Makelaars in Kockengen

Type woningen die Koop Lenstra Makelaars o.z. verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Uit het overzicht hieronder is te zien dat Koop Lenstra Makelaars o.z. diverse woningtype heeft verkocht de afgelopen 12 maanden. Het type woning wat Koop Lenstra Makelaars o.z. het meeste verkoopt is een Tussenwoning.

Type woningen verkocht

Verdeling van verkochte woningen per type

Tussenwoning
24 (60%)
Halfvrijstaande woning
4 (10%)
Hoekwoning
4 (10%)
2-onder-1-kapwoning
3 (8%)
Vrijstaande woning
2 (5%)
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
2 (5%)
Geschakelde woning
1 (3%)

Vraag een offerte aan bij Koop Lenstra Makelaars o.z.

Ben je op zoek naar een makelaar als Koop Lenstra Makelaars o.z.? Wij helpen je met het vinden van de beste makelaars gespecialiseerd. .

  • Data-gedreven aanbevelingen
  • Geen verplichtingen
  • Snel & eenvoudig
Vraag offerte aan