Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo

Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo: 4 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 520.000 ✓ 27 dagen verkooptijd ✓ 4.9/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo is een ervaren makelaarskantoor gevestigd in Gronsveld. De focus van dit kantoor ligt op het hogere segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.

Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo

4 verkocht

waarvan 4 in de afgelopen 12 maanden

€ 520.000
Gem. verkoopprijs
27 dgn
Gem. verkooptijd
4.9
12 reviews
Over Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo

De tekst bevat te weinig bruikbare informatie over dit makelaarskantoor

Dit zeggen klanten over Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo

4.9
12 reviews
5
11
4
1
3
0
2
0
1
0

Jeannot Deckers onderscheidt zich door zijn bouwkundige achtergrond, die hem in staat stelt om technische vragen inhoudelijk en nauwkeurig te beantwoorden. Klanten waarderen zijn snelle communicatie, bereikbaarheid en bereidheid om verder mee te denken dan strikt noodzakelijk. Hij combineert taxatie en makelaarsdiensten en begeleidt het verkoopproces van A tot Z met een rustige, doelgerichte aanpak. Zijn eerlijkheid en vakbekwaamheid komen consistent naar voren, evenals zijn vermogen om klanten volledig te ontzorgen. Deckers werkt professioneel maar persoonlijk, wat klanten als prettig ervaren.

Bouwkundige expertise Snelle communicatie Zeer bereikbaar Eerlijke adviezen Vakbekwaam taxateur Ontzorgend werken Geduldig en relativerend

"Jeannot heeft ons snel en met fotos onderbouwd gewaarschuwd voor de enorme reparatiekosten van een aangeboden woning. Erg bedankt Jeannot."

jos slenter

"Jeannot Deckers heeft voor ons meerdere taxaties uitgevoerd en onze woning in Maastricht verkocht. Jeannot is goed bereikbaar en schakelt snel. Bovendien denkt hij veel verder mee met de klant dan je puur op basis van de opdracht zou mogen verwachten. Wij hebben dit zeer gewaardeerd. Ook vanuit diverse geïnteresseerden hoorden wij achteraf dat Jeannot hun heel prettig te woord had gestaan. Dat geeft toch een goed gevoel. Hij weet (door zijn bouwkundige ervaringen uit het verleden) exact waarover hij praat en kan daardoor vragen inhoudelijk op de juiste manier beantwoorden en het verkoopproces van A tot Z op een goede manier begeleiden. Wij zouden 4D vastgoed dan ook aan een ieder aanbevelen!"

Rowanlikesdonuts

"Taxateur die weet waar hij mee bezig is! Geen rare verrassingen en duidelijke taal vertelt eerlijk hoe het zit en werkt snel met sturen van benodigde documenten kortom mocht het ooit weer nodig zijn, dan nemen we zeker deze taxateur weer in de arm. Ga zo door super"

Rinaldo Genders

Medewerkers van Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo

Jeannot Deckers

Bouwkundig deskundige makelaar en taxateur met snelle communicatie

Top plaatsen waar Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo verkoopt

Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo is voornamelijk actief in Gronsveld.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Gronsveld

4€ 520.000Makelaars in Gronsveld

Type woningen die Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo?

Eengezinswoning2 (50%)
Hoekwoning1 (25%)

Eengezinswoning

Vrijstaand1 (25%)

Eengezinswoning

Hoe presteert Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo in Gronsveld?

In Gronsveld verkochten 14 makelaars samen 56 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

23% boven het stadsgemiddelde

+23%

Verkoopsnelheid

3 dagen langzamer dan gemiddeld

3 dgn

Marktaandeel

4 van 56 verkopen in Gronsveld

7.1%

Veelgestelde vragen over Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo

Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo heeft in totaal 4 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 4 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.

Vergelijk met andere makelaars

Bekijk hoe Jeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo presteert ten opzichte van andere makelaars in Gronsveld.

Jeannot Deckers Makelaardij & TaxatieburoJeannot Deckers Makelaardij & Taxatieburo Huidig

Verkocht

4

Gem. prijs

€ 520.000

Verkooptijd

27 dgn

Reviews

9.9(2)
Kracht MakelaarsKracht Makelaars

1 gedeelde werkgebieden

Verkocht

17

Gem. prijs

€ 318.000

Verkooptijd

28 dgn (+1)

Reviews

9.3(17)
Goessens & Goessens MakelaardijGoessens & Goessens Makelaardij

1 gedeelde werkgebieden

Verkocht

88

Gem. prijs

€ 430.000

Verkooptijd

19 dgn (-8)

Reviews

Tijs & Cyril MakelaardijTijs & Cyril Makelaardij

1 gedeelde werkgebieden

Verkocht

246

Gem. prijs

€ 523.000

Verkooptijd

31 dgn (+4)

Reviews

9.6(126)
Dave Crolla MakelaardijDave Crolla Makelaardij

1 gedeelde werkgebieden

Verkocht

56

Gem. prijs

€ 370.000

Verkooptijd

28 dgn (+1)

Reviews

10.0(5)
Boek en Offermans MakelaarsBoek en Offermans Makelaars

1 gedeelde werkgebieden

Verkocht

514

Gem. prijs

€ 344.000

Verkooptijd

38 dgn (+11)

Reviews

9.1(136)