Goed Geregeld Makelaardij
15 woningen verkocht, gemiddeld in 15 dagen en voor € 516.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Goed Geregeld Makelaardij het meest verkoopt.
Goed Geregeld Makelaardij is een makelaarskantoor in Bemmel dat in totaal 15 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 450.000.
Goed Geregeld Makelaardij
waarvan 15 in de afgelopen 12 maanden
- € 516.000
- Gem. verkoopprijs
- 15 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.6
- 15 reviews
Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Bemmel en omgeving. De makelaar is actief in het hogere segment.
Dit zeggen klanten over Goed Geregeld Makelaardij
15 Google-reviews · laatste review juli 2026
Goed Geregeld Makelaardij onderscheidt zich door een persoonlijke, betrokken aanpak waarbij klanten zich serieus genomen voelen. André en Michel staan bekend om hun no-nonsense communicatie, snelle reacties ook buiten kantooruren, en het vermogen om woningen te selecteren die echt bij de klant passen in plaats van alles aan te dragen. Het team integreert aankoop, verkoop en hypotheekadvies onder één dak, wat het proces aanzienlijk vereenvoudigt. Klanten waarderen de transparantie, marktkennis en de menselijke kant van de dienstverlening—het gaat niet alleen om transacties, maar om echte begeleiding. Een terugkerend thema is dat alles inderdaad 'goed geregeld' is, van eerste contact tot sleuteloverdracht. Twee reviews uiten kritiek op onderlinge dealstructuren die prijzen onder druk zetten, hoewel dit volgens reviewers deel uitmaakt van marktdynamiek.
Medewerkers van Goed Geregeld Makelaardij
Top plaatsen waar Goed Geregeld Makelaardij verkoopt
Goed Geregeld Makelaardij is het meest actief in Bemmel. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Arnhem, Huissen, Nijmegen en Elst.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Bemmel | 8 | € 587.375 | Makelaars in Bemmel |
Arnhem | 3 | € 343.167 | Makelaars in Arnhem |
Huissen | 2 | € 500.000 | Makelaars in Huissen |
Nijmegen | 1 | € 355.000 | Makelaars in Nijmegen |
Elst | 1 | € 650.000 | Makelaars in Elst |
Type woningen die Goed Geregeld Makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Goed Geregeld Makelaardij het meest verkoopt is een Tussenwoning.
Welke woningen verkoopt Goed Geregeld Makelaardij?
Gem. € 421.286 · 14 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 900.000 · 38 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 662.500 · 16 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 342.250 · 18 dagen te koop
Portiekflat, Benedenwoning
Gem. € 575.000 · 18 dagen te koop
Gem. € 400.000 · 2 dagen te koop
Eengezinswoning
Hoe presteert Goed Geregeld Makelaardij in Bemmel?
In Bemmel verkochten 22 makelaars samen 67 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Goed Geregeld Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
5% onder het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
9 dagen sneller gemiddeld
Marktaandeel
15 van 67 verkopen in Bemmel
Tarieven van Goed Geregeld Makelaardij
Goed Geregeld Makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 516.000 komt dat neer op € 5.156 tot € 6.702 voor verkoopbegeleiding en € 2.578 tot € 3.867 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over Goed Geregeld Makelaardij
Reviews per vestiging
"Wat een fantastisch team heeft Goed Geregeld Makelaardij. Snelle acties en meteen schakelen met de hypotheekadviseur heeft er toe geleid dat wij ons droomhuis konden komen. Prima combinatie; aan en verkoopmakelaar en hypotheekadviseur ineen. En ze gaan echt voor je; hebben er echt plezier in om jou goed te helpen en te adviseren. Altijd snel reactie via de whatsapp als je vragen hebt. Verder zijn het gewoon hele fijne mensen, dus twijfel niet om hen in te schakelen. Krijg je zeker geen spijt van."
"Goed Geregeld Makelaardij doet haar naam eer aan! Met zijn uitstekende kennis van de markt heeft André ons erg goed geadviseerd bij de aankoop van ons nieuwe huis en verkoop van onze oude woning. Hij is eerlijk en oprecht. Bij vragen konden we altijd terecht, zelfs buiten kantoortijden. Telefonisch heel goed bereikbaar en per app of mail snel antwoord. Een keer extra langskomen was ook geen enkel probleem. Ook Michel en Chantal zijn erg deskundig, klantgericht en altijd bereid te helpen daar waar kan."
"André, Chantal en Michel hebben de aankoop, financiering en verkoop van onze vorige en huidige woning fantastisch verzorgt. Hun persoonlijke aanpak, kennis van de markt en onvoorwaardelijke betrokkenheid zijn typerend voor de dienstverlening. Gewoon weg goed geregeld!"
"Hele fijne, correcte en persoonlijke aanpak van het hele team van Goed Geregeld Makelaardij. Van begin tot eind zijn mijn vriendin en ik duidelijk op de hoogte gesteld van alle zaken met betrekking tot de koop van de woning. Ook het presentje bij de sleuteloverdracht was zeer attent! Op zoek naar een fijne makelaardij? Goed Geregeld! 👍🏼"
"Goed Geregeld Makelaardij heeft de naam goed gekozen. Bij de verkoop van ons huis was alles van begin tot eind Goed Geregeld. Al tijdens het kennismakingsgesprek merkten wij persoonlijke betrokkenheid bij André. Prettig in omgang, kennis van de markt, transparant, duidelijke afspraken en korte communicatielijnen. Perfect. Ook Chantal, rechterhand, heeft klantgerichtheid in het DNA zitten. Vragen werden zeer snel en correct beantwoord. Wij zijn erg tevreden met onze keuze voor deze makelaar. André en Chantal, nogmaals bedankt. Toon & Marjan Wenneker"
"Goed Geregeld doet de naam eer aan! Wij hebben tijdens de aankoop van de woning mogen ervaren dat zij meedenken en ook nog eens service gericht zijn. Ook vonden wij het erg prettig gebruik te mogen hebben maken van de aanhangwagen waardoor wij alles snel hebben kunnen verhuizen. Dit waarderen wij enorm!"
"Erg fijn team met mensen om mee samen te werken. Prettig en praktisch in de communicatie en verstand en kennis van zaken. Ga zo door. Heel erg bedankt voor de fijne samenwerking en snelle verkoop van de woning!"
"Wat goed geregeld zo uniek maakt is de betrokkenheid en het oprechte interesse in klanten. Andre en Michel nemen de tijd om een duidelijk beeld te krijgen van de wensen en komen direct in actie als de tijd dringt! Dit menselijke aspect in combinatie met de fantastische aanpak van zowel de aankoop als de verkoop van een woning maken Goed Geregeld uniek!"
"Wij zijn ontzettend blij dat we, bij onze zoektocht naar een woning in Bemmel, in contact zijn gebracht met Goed Geregeld. Van aankoop, verkoop tot het hypotheekadvies, alles was super geregeld. Zeer aan te raden! Nogmaals bedankt voor alles en zeker ook het fijne contact!"
"Een uitstekend makelaarskantoor met een duidelijk zicht op de huidige huizenmarkt. Is goed op de hoogte van alle zaken en heeft een brede visie. Is snel, accuraat en zeer prettig in de omgang. En daarbij een zeer toepasselijke slogan, alles was inderdaad 'Goed Geregeld'. Van harte aanbevolen!"
"Andre en Michel Hebben ons super geholpen tijdens onze zoektocht naar een huis. Tijdens ons eerste gesprek werd al duidelijk dat er snel een huis te koop zou komen in een voor ons mooie wijk. Toen dit huis op de markt, zijn we gaan kijken en hebben direct een bod gedaan. Deze werd, tot onze grote vreugde geaccepteerd. Tijdens het gehele koop proces zijn we begeleid door Michel. Zo werd het voor ons makkelijk om alles te regelen. Ook heeft Michel voor ons het financiële plaatje helemaal in orde gemaakt. Zo konden we zonder zorgen alles in orde maken. Kortom, zeer goed geregeld dus! We zijn super blij met de gang van zaken en heel blij met de service!"
"Betrouwbare en eerlijke makelaar die mij goed geholpen heeft bij mijn aankoop."
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Goed Geregeld Makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Bemmel.
Goed Geregeld Makelaardij Huidig Verkocht
15
Gem. prijs
€ 516.000
Verkooptijd
15 dgn
Reviews
Moreno Joosten Makelaardij5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
58
Gem. prijs
€ 462.000
Verkooptijd
21 dgn (+6)
Reviews
Witjes Makelaars5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
79
Gem. prijs
€ 555.000
Verkooptijd
22 dgn (+7)
Reviews
Jansen Makelaardij5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
60
Gem. prijs
€ 453.000
Verkooptijd
33 dgn (+18)
Reviews
Zaat Vastgoed Makelaardij4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
58
Gem. prijs
€ 517.000
Verkooptijd
33 dgn (+18)
Reviews
BMV Makelaars4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
280
Gem. prijs
€ 475.000
Verkooptijd
27 dgn (+12)
Reviews