BoertjesHorst makelaardij
8 woningen verkocht, gemiddeld in 17 dagen en voor € 496.000. Bekijk reviews, tarieven en waar BoertjesHorst makelaardij het meest verkoopt.
BoertjesHorst makelaardij is een makelaarskantoor in Zwolle dat in totaal 8 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 465.000.
BoertjesHorst makelaardij
waarvan 8 in de afgelopen 12 maanden
- € 496.000
- Gem. verkoopprijs
- 17 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.0
- 7 reviews
In Zwolle vind je BoertjesHorst makelaardij, een betrokken partner voor de geslaagde verkoop of aankoop van je huis. Met meer dan 15 jaar ervaring als makelaar en taxateur in Zwolle en omgeving beheersen we de gebruikelijke makelaarskwaliteiten als geen ander.
BoertjesHorst makelaardij richt zich op het bieden van betrouwbaar advies, passend bij jouw situatie. We helpen je niet alleen bij de verkoop van je oude woning, maar ook bij het vinden van een nieuwe. Onze diensten zijn gericht op zowel particuliere als zakelijke klanten in Zwolle en de omgeving.
Een important kenmerk van BoertjesHorst makelaardij is het persoonlijk contact. We leggen veel waarde aan de onderlinge klik en een vertrouwensrelatie, die we zien als basis voor het hele proces. Onze kwaliteit is geborgd door lidmaatschap van de NVM, inschrijving als register-makelaar bij Stichting VastgoedCert en NRVT-geregistreerd als register-taxateur.
Dit zeggen klanten over BoertjesHorst makelaardij
7 Google-reviews · laatste review augustus 2026
BoertjesHorst makelaardij wordt door klanten vooral geprezen om de vriendelijke en prettige benadering. Veel klanten waarderen de toegankelijkheid en het aangename contact. Echter, enkele klanten hebben ernstige teleurstelling ervaren met Michiel Horst, specifiek rond communicatie, voorbereiding van verkoopteksten en naleving van afspraken. Deze incidenten hebben geleid tot vertrouwenskwesties en het gevoel niet het beloofde serviceniveau te hebben ontvangen. De makelaarij lijkt sterker te presteren op het gebied van persoonlijke relaties dan op operationele uitvoering en betrouwbaarheid.
Medewerkers van BoertjesHorst makelaardij
Top plaatsen waar BoertjesHorst makelaardij verkoopt
BoertjesHorst makelaardij is voornamelijk actief in Zwolle , Hattemerbroek.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Zwolle | 7 | € 483.571 | Makelaars in Zwolle |
Hattemerbroek | 1 | € 585.000 | Makelaars in Hattemerbroek |
Type woningen die BoertjesHorst makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat BoertjesHorst makelaardij het meest verkoopt is een Tussenwoning.
Welke woningen verkoopt BoertjesHorst makelaardij?
Gem. € 419.250 · 23 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 486.500 · 17 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 585.000 · 21 dagen te koop
Gem. € 735.000 · 15 dagen te koop
Herenhuis
Hoe presteert BoertjesHorst makelaardij in Zwolle?
In Zwolle verkochten 92 makelaars samen 1008 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe BoertjesHorst makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
17% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
7 dagen sneller gemiddeld
Marktaandeel
8 van 1008 verkopen in Zwolle
Tarieven van BoertjesHorst makelaardij
BoertjesHorst makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 496.000 komt dat neer op € 4.963 tot € 6.451 voor verkoopbegeleiding en € 2.481 tot € 3.722 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over BoertjesHorst makelaardij
Reviews per vestiging
"Tevreden en vriendelijke mensen."
"Betrouwbare taxateur en/of makelaar."
"Via BoertjesHorst in contact gekomen met Michiel die ons fijn heeft begeleid tijdens de bezichting. Helaas zijn wij het niet geworden met de gunning van de huurwoning. Michiel heeft de moeite genomen om ons persoonlijk te bellen en het e.a toe te lichten, dit was erg fijn en werd zeer gewaardeerd. Een profiessionele en klantvriendelijke makelaar. Wij blijven in contact en hopen op de volgende keer beter."
"Prima advies. Prettig gesprek gehad. Wordt vervolgd"
"Wij zijn zeer tevreden. Vriendelijke mensen."
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe BoertjesHorst makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Zwolle.
BoertjesHorst makelaardij Huidig Verkocht
8
Gem. prijs
€ 496.000
Verkooptijd
17 dgn
Reviews
Keizer Garantiemakelaars2 gedeelde werkgebieden
Verkocht
52
Gem. prijs
€ 429.000
Verkooptijd
23 dgn (+6)
Reviews
Woonexcellent Makelaardij1 gedeelde werkgebieden
Verkocht
10
Gem. prijs
€ 496.000
Verkooptijd
18 dgn (+1)
Reviews
–
UW VBO Makelaar1 gedeelde werkgebieden
Verkocht
11
Gem. prijs
€ 412.000
Verkooptijd
24 dgn (+7)
Reviews
Denise Dekker Makelaardij1 gedeelde werkgebieden
Verkocht
16
Gem. prijs
€ 418.000
Verkooptijd
22 dgn (+5)
Reviews
Bakker Van Duren Makelaardij1 gedeelde werkgebieden
Verkocht
17
Gem. prijs
€ 528.000
Verkooptijd
22 dgn (+5)
Reviews