RM WONEN NVM Makelaardij

61 woningen verkocht, gemiddeld in 29.5 dagen en voor € 524.000. Bekijk reviews, tarieven en waar RM WONEN NVM Makelaardij het meest verkoopt.

RM WONEN NVM Makelaardij is een makelaarskantoor in Den Haag dat in totaal 61 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 424.500.

RM WONEN NVM Makelaardij

61 verkocht

waarvan 61 in de afgelopen 12 maanden

€ 524.000
Gem. verkoopprijs
29.5 dgn
Gem. verkooptijd
4.1
28 reviews
Over RM WONEN NVM Makelaardij

In 's-Gravenhage vind je RM Wonen NVM Makelaardij. Dit makelaarskantoor richt zich op het kopen en verkopen van woningen met een team van deskundige registermakelaars en taxateurs.

RM Wonen biedt persoonlijke begeleiding en gedreven advies bij de aan- of verkoop van woningen. Ze werken voornamelijk in Den Haag, waar ze zich goed uitkennen in de lokale markt. Het kantoor is gevestigd in 's-Gravenhage en heeft een brede kennis van de stad, inclusief Scheveningen.

Het team van RM Wonen staat bekend om hun no-nonsens, heel persoonlijke en enorm ervaren aanpak. Ze zijn toegewijd, deskundig en zeer gedreven, met een sterke focus op betrouwbaarheid en oprechtheid in de omgang.

Dit zeggen klanten over RM WONEN NVM Makelaardij

28 Google-reviews · laatste review september 2026

4.1
28 reviews
5
24
4
0
3
1
2
1
1
7

RM Wonen onderscheidt zich door een hands-on aanpak met persoonlijke aandacht en marktkennis. Rogier Snoek en Karen Spaans worden herhaaldelijk geprezen voor hun betrokkenheid, beschikbaarheid en eerlijke adviezen. Het team werkt snel en efficiënt: woningen verkopen binnen dagen, biedingen slagen binnen weken. Klanten waarderen vooral de combinatie van professionele expertise met een toegankelijke, vriendelijke houding. Expats en internationale kopers benadrukken de duidelijke communicatie en geduld bij het uitleggen van het Nederlandse vastgoedproces.

Een terugkerend kritiekpunt betreft communicatie en vervolgacties: enkele klanten rapporteren lange stiltes na ondertekening van opdrachten, uitblijvende reacties op e-mails en boden, en vertraging bij taxaties. Dit lijkt echter geen structureel patroon maar eerder incidenten die zich voordoen wanneer medewerkers met vakantie zijn of wanneer complexere zaken betrokken zijn.

Snelle verkopen en transacties Persoonlijke en betrokken benadering Marktkennis en vakkundigheid Goed bereikbaar en responsief Eerlijke en kritische adviezen Geschikt voor expats en internationale kopers Soms lange communicatiepauzes Traagheid bij complexe taxaties

"Rogier hohoe gaat het met jou,alles goed als ik zo lees doe je het erg heel goed als makelaar in je revieuw.D e mensen zijn heel erg tevreden van jou met mij gaat alles goed ik ben nu heerlijk aan het genieten van mijn pensioen.Ik ben nu 3 maanden thuis.Ga veel weg met mijn moeder en ik help haar heel veel met de huishouding en boodschappen doe ik voor haar veel.En ook ga ik vaak erghou ens met haar veel lunchen,trakteer ik haar en trakeert ze mij.Heel gezellig altijd iedere dag.En ik ga ook denk ik vrijwillegers doen misschien bij een dieren opvang omdat ik van dieren"

Rm Brunetjanuari 2024

"Professioneel, enthousiast en pro-actief. Wij hebben RM Wonen in onze zoektocht naar een huis als ontzettend prettig ervaren; ze gaan direct(!) met je vraag aan de slag, zijn bijzonder vriendelijk en meedenkend en zetten die extra stap. Uiteindelijk hebben wij besloten niet langer in Den Haag te kijken, maar mochten we dit terugdraaien, gaan we zonder twijfel weer terug naar RM Wonen!"

J. Steinfebruari 2021

"@lena lang, ik zag je review en als een als klant bij RMWonen voor meer dan 10 jaar met een paar succesvolle aankopen dankzij hun begeleiding betreurt het mij om je review te lezen. Het zal ongetwijfeld niet niet goed hebben gegaan maar mijn ervaring kan niet verder weg zijn van wat je schrijft. Voor mij een meerdere hier is dit en team die kent de markt en altijd zeer professioneel namens hun (potentiële) klanten handelt. Voor mij en namens veel anderen kan ik alleen zeggen, Keep up the good work guys"

Jay Jmei 2019

"I had a great experience with RM wonen. The staff is professional, accommodating, understanding and they go above and beyond with their service. I can absolutely recommend this company!"

Anna Wjanuari 2023

"We have had an excellent experience with RM Wonen. Honest, reliable, fast, and with a lot of experience. Highly recommended! Thanks for everything!"

Belen Buzzoseptember 2022

"We had a great experience with Rogier during our first home-buying experience in the Netherlands and would absolutely recommend him to anyone looking for a professional, trustworthy makelaar! He is extremely knowledgeable about the different areas in Den Haag, and from the start he took the time to explain everything clearly, answer our questions, and guide us through each step without ever making us feel rushed. He joined us for many viewings and was always there to point out important details and give us honest, expert advice. He was especially helpful during the bidding process and helped us make informed decisions. While he was on vacation, Karen was equally helpful and professional, and even joined us for a viewing and helped us with the bid. It was great to see that we could rely on the whole team. In the end, we managed to have a successful bid within just a few weeks! We are extremely happy with the result, and we genuinely feel that Rogier's advice and experience made a big difference. Overall, we are very happy that we chose RM WONEN NVM Makelaardij. The professionalism, knowledge, and personal attention we received made our first home-buying experience in the Netherlands so much smoother. THANK YOU!"

Nikos Patiasseptember 2026

"It’s the second time we use RM Wonen and we had great experiences both times. Karen is very reliable, professional and proactive. The process of buying and selling a house as expats was quite smooth with them, with clear information in English throughout the process."

Tomas Pennajuli 2026

"Fantastische makelaar. Goed bereikbaar, kundig en gezellig. Echt een aanrader voor zowel verkoop als aankoop."

Basfebruari 2026

Medewerkers van RM WONEN NVM Makelaardij

Rogier Snoek

Enthousiast, marktkenner, eerlijk en persoonlijk in benadering

Karen Spaans

Betrouwbaar, professioneel en proactief in begeleiding

Top plaatsen waar RM WONEN NVM Makelaardij verkoopt

RM WONEN NVM Makelaardij is voornamelijk actief in Den Haag.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Den Haag

61€ 524.000Makelaars in Den Haag

Type woningen die RM WONEN NVM Makelaardij verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat RM WONEN NVM Makelaardij het meest verkoopt is een Appartement.

Welke woningen verkoopt RM WONEN NVM Makelaardij?

Appartement50 (82%)

Gem. € 432.780 · 37 dagen te koop

Bovenwoning, Portiekflat, Benedenwoning, Portiekwoning, Galerijflat, Beneden + bovenwoning

Tussenwoning6 (10%)

Gem. € 940.000 · 31 dagen te koop

Herenhuis, Eengezinswoning

2-onder-1-kap1 (2%)

Gem. € 475.000 · 17 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoekwoning1 (2%)

Gem. € 1.300.000 · 71 dagen te koop

Herenhuis

Eindwoning1 (2%)

Gem. € 635.000 · 19 dagen te koop

Eengezinswoning

Eengezinswoning1 (2%)

Gem. € 1.075.000 · 26 dagen te koop

Herenhuis

Vrijstaand1 (2%)

Gem. € 1.200.000 · 37 dagen te koop

Villa

Hoe presteert RM WONEN NVM Makelaardij in Den Haag?

In Den Haag verkochten 366 makelaars samen 5721 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe RM WONEN NVM Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

31% boven het stadsgemiddelde

+31%

Verkoopsnelheid

1.5 dagen langzamer dan gemiddeld

1.5 dgn

Marktaandeel

61 van 5721 verkopen in Den Haag

1.1%

Tarieven van RM WONEN NVM Makelaardij

RM WONEN NVM Makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 524.000 komt dat neer op € 5.240 tot € 6.812 voor verkoopbegeleiding en € 2.620 tot € 3.930 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over RM WONEN NVM Makelaardij

RM WONEN NVM Makelaardij heeft in totaal 61 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 61 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.