Marian Kemink Makelaardij
26 woningen verkocht, gemiddeld in 19 dagen en voor € 437.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Marian Kemink Makelaardij het meest verkoopt.
Marian Kemink Makelaardij is een makelaarskantoor in Tilburg dat in totaal 26 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het middensegment, met een mediane verkoopprijs van € 397.500.
Marian Kemink Makelaardij
waarvan 26 in de afgelopen 12 maanden
- € 437.000
- Gem. verkoopprijs
- 19 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.5
- 8 reviews
Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Tilburg en omgeving. De makelaar is actief in het middensegment.
Dit zeggen klanten over Marian Kemink Makelaardij
8 Google-reviews · laatste review mei 2024
Marian Kemink onderscheidt zich als aankoopmakelaar door haar combinatie van vakkennis en persoonlijke begeleiding. Klanten waarderen haar vermogen om hen door de complexe woningmarkt te navigeren zonder hen onder druk te zetten, terwijl zij tegelijkertijd zorgt dat er geen onnodig compromissen worden gesloten. Haar aanpak is gekenmerkt door eerlijkheid en transparantie: zij presenteert woningen realistisch in foto's en geeft onverbloemd advies over de markt. Wat klanten bijzonder opvalt, is haar flexibiliteit en betrokkenheid bij het vinden van de juiste woning, gecombineerd met professionele betrouwbaarheid in het nakomen van afspraken.
Medewerkers van Marian Kemink Makelaardij
Top plaatsen waar Marian Kemink Makelaardij verkoopt
Marian Kemink Makelaardij is voornamelijk actief in Tilburg.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Tilburg | 26 | € 436.692 | Makelaars in Tilburg |
Type woningen die Marian Kemink Makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Marian Kemink Makelaardij het meest verkoopt is een Tussenwoning.
Welke woningen verkoopt Marian Kemink Makelaardij?
Gem. € 367.786 · 21 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 700.000 · 26 dagen te koop
Eengezinswoning, Bungalow
Gem. € 465.000 · 36 dagen te koop
Gem. € 550.000 · 21 dagen te koop
Bungalow
Gem. € 387.500 · 25 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 500.000 · 35 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 325.000 · 19 dagen te koop
Galerijflat
Gem. € 475.000 · 38 dagen te koop
Eengezinswoning
Hoe presteert Marian Kemink Makelaardij in Tilburg?
In Tilburg verkochten 130 makelaars samen 2162 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Marian Kemink Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
14% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
6 dagen sneller gemiddeld
Marktaandeel
26 van 2162 verkopen in Tilburg
Tarieven van Marian Kemink Makelaardij
Marian Kemink Makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 437.000 komt dat neer op € 4.367 tot € 5.677 voor verkoopbegeleiding en € 2.183 tot € 3.275 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over Marian Kemink Makelaardij
Reviews per vestiging
"Grote aanrader! In deze overspannen woningmarkt een woning in de meest geliefde prijsklasse vinden is erg lastig. Zeker als je wat wensen hebt en niet veel tijd. Ik ben zo blij dat ik Marian als aankoopmakelaar heb ingeschakeld. Zij is niet alleen zeer kundig, betrokken en flexibel, maar zorgt er daarnaast voor dat je je hoofd koel houdt, waar nodig je wensenlijst aanpast, maar er tegelijkertijd voor zorgt dat je geen concessies doet waar je spijt van krijgt. Ik weet zeker dat ik zonder haar advies en begeleiding niet zo snel een huis had kunnen kopen dat mij helemaal past (zonder dat ik wensen had moeten laten varen). Ik heb niet altijd het nut van een aankoopmakelaar ingezien als ik eerlijk ben, maar deze ervaring heeft mijn mening totaal veranderd. Heel erg bedankt Marian!"
"Goede bezichtiging van een mooi huisje in Tilburg Noord"
"Marian Kemink is zondermeer aan te bevelen als makelaar. Naast een professionele begeleiding is ze ook goed op de hoogte van de situatie op de woningmarkt. Ze komt haar afspraken na en is een prettige persoonlijkheid die zich zondermeer in kan leven in de wensen van de verkoper."
"Goede makelaar, zeer prettig in de omgang en die het getoonde huis op waarheid presenteert op de foto's. Geen groothoeklens zodat je later negatief word verrast. Gewoon open en eerlijk, daar hou ik van."
"Marian is betrokken en eerlijk. Wij hebben een hele goede ervaring met haar opgedaan tijdens de koop van onze nieuwe woning."
"Marian is professioneel, punctueel en komt afspraken keurig na. Ik ben zeer tevreden over de geleverde service."
"Heel goed en deskundig geholpen door Marian"
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Marian Kemink Makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Tilburg.
Marian Kemink Makelaardij Huidig Verkocht
26
Gem. prijs
€ 437.000
Verkooptijd
19 dgn
Reviews
Hans van Berkel makelaardij1 gedeelde werkgebieden
Verkocht
26
Gem. prijs
€ 419.000
Verkooptijd
27 dgn (+8)
Reviews
M&S makelaars1 gedeelde werkgebieden
Verkocht
32
Gem. prijs
€ 601.000
Verkooptijd
27 dgn (+8)
Reviews
Hart van Brabant Makelaardij1 gedeelde werkgebieden
Verkocht
40
Gem. prijs
€ 414.000
Verkooptijd
20 dgn (+1)
Reviews
Jurgens Makelaardij1 gedeelde werkgebieden
Verkocht
40
Gem. prijs
€ 461.000
Verkooptijd
20 dgn (+1)
Reviews
Eric Oostelbos Makelaardij1 gedeelde werkgebieden
Verkocht
44
Gem. prijs
€ 489.000
Verkooptijd
18 dgn (-1)
Reviews