ERA Prachthuis Makelaardij
ERA Prachthuis Makelaardij: 16 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 363.000 ✓ 51 dagen verkooptijd ✓ 5.0/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.
ERA Prachthuis Makelaardij is een professioneel makelaarskantoor gevestigd in Rotterdam. De makelaar is gespecialiseerd in het midden segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.
ERA Prachthuis Makelaardij
waarvan 16 in de afgelopen 12 maanden
- € 363.000
- Gem. verkoopprijs
- 51 dgn
- Gem. verkooptijd
- 5.0
- 6 reviews
Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Rotterdam en omgeving. De makelaar is actief in een midden segment.
Dit zeggen klanten over ERA Prachthuis Makelaardij
ERA Prachthuis Makelaardij onderscheidt zich door snelle en vakkundige dienstverlening, zowel bij taxaties als huisverkopen. Klanten waarderen de duidelijke communicatie, het probleemoplossende denken en de persoonlijke benadering. Het bedrijf staat bekend om het snel nakomen van afspraken en het vriendelijke, welwillende karakter van het team.
"Ik heb een taxatie laten uitvoeren en ben erg tevreden. Er is nauwkeurig gewerkt en alles was duidelijk. Daarnaast ben ik erg snel geholpen . Zeker een aanrader"
"Zeer goede communicatie. Het taxatierapport werd snel en vakkundig opgesteld. De prijs is passend bij de kwaliteit van de dienstverlening."
"Via Prachthuis een huis aangekocht, echt heel tevreden over! Tom is behulpzaam, heeft verstand van zaken en is bovendien prettig en snel in het contact. Zeker een aanrader!"
Medewerkers van ERA Prachthuis Makelaardij
Top plaatsen waar ERA Prachthuis Makelaardij verkoopt
ERA Prachthuis Makelaardij is voornamelijk actief in Rotterdam , Den Haag , Schiedam , Dordrecht.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Rotterdam | 12 | € 392.792 | Makelaars in Rotterdam |
Den Haag | 2 | € 257.500 | Makelaars in Den Haag |
Schiedam | 1 | € 300.000 | Makelaars in Schiedam |
Dordrecht | 1 | € 279.000 | Makelaars in Dordrecht |
Type woningen die ERA Prachthuis Makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat ERA Prachthuis Makelaardij het meeste verkoopt is een Appartement.
Welke woningen verkoopt ERA Prachthuis Makelaardij?
Benedenwoning, Bovenwoning
Herenhuis
Hoe presteert ERA Prachthuis Makelaardij in Rotterdam?
In Rotterdam verkochten 332 makelaars samen 7305 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe ERA Prachthuis Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
2% onder het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
22 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
16 van 7305 verkopen in Rotterdam
Veelgestelde vragen over ERA Prachthuis Makelaardij
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe ERA Prachthuis Makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Rotterdam.
ERA Prachthuis Makelaardij Huidig Verkocht
16
Gem. prijs
€ 363.000
Verkooptijd
51 dgn
Reviews
Woonzicht Makelaars4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
45
Gem. prijs
€ 333.000
Verkooptijd
33 dgn (-18)
Reviews
YESS Real Estate B.V.4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
77
Gem. prijs
€ 452.000
Verkooptijd
26 dgn (-25)
Reviews
@Work Makelaardij4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
86
Gem. prijs
€ 391.000
Verkooptijd
26 dgn (-25)
Reviews
TW3 Strategie Marketing Makelaardij4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
91
Gem. prijs
€ 544.000
Verkooptijd
51 dgn
Reviews
REMAX Makelaarsgroep4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
191
Gem. prijs
€ 501.000
Verkooptijd
28 dgn (-23)
Reviews