Van Oosterom Makelaar | Reviews & Tarieven

Van Oosterom Makelaar: 5 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 393.000 ✓ 15 dagen verkooptijd ✓ 4.2/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

Van Oosterom Makelaar is een gerenommeerd makelaarskantoor gevestigd in Haarlem. Het kantoor heeft in totaal 5 woningen verkocht, waarvan 5 in de afgelopen 12 maanden. Dit kantoor richt zich op het midden segment, met een gemiddelde verkoopprijs van € 393.000. Een woning staat bij dit kantoor gemiddeld 15 dagen op de markt. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper. Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding ongeveer evenveel woningen als andere makelaarskantoren in de regio.

4.2
10 reviews
5
9
4
0
3
0
2
0
1
2
Over Van Oosterom Makelaar

De tekst bevat te weinig bruikbare informatie over dit makelaarskantoor

Dit zeggen klanten over Van Oosterom Makelaar

Van Oosterom Makelaar wordt vooral geroemd om Dineke, een deskundige aankoopmakelaar die zich onderscheidt door haar persoonlijke benadering en jarenlange ervaring. Klanten waarderen haar vermogen om complexe transacties soepel af te handelen terwijl zij tegelijkertijd een luchthartige toon weet te bewaren in een stressvolle markt. Zij staat bekend om haar toewijding en bereidheid om boven verwachting uit te gaan. Een aandachtspunt is dat bereikbaarheid voor sommige klanten een probleem vormt; meerdere klanten melden dat telefoongesprekken niet worden beantwoord en berichten onbeantwoord blijven.

Deskundige aankoopmakelaar Persoonlijke benadering Jarenlange ervaring Gaat boven verwachting uit Stressvrij communiceren Slechte bereikbaarheid Traag op berichten reageren

"Dineke is een echt mensen mens. Het is ontzettend fijn om bijgestaan te worden door haar. Zij is ontzettend deskundig, veel kennis en ervaring en ze staat altijd voor je klaar. Ook weet zij het op momenten luchtig te houden wat voor mij heel belangrijk was in deze cowboy tijd op de huizenmarkt. Wij twijfelde heel erg over het inschakelen van een aankoopmakelaar maar zijn mega blij dat wij het avontuur met Dineke zijn aangegaan!"

Diantha Bok

"(Als ik meer sterren kon geven, zou ik het zeker doen!) Dineke is een uitzonderlijke makelaar! Ze heeft me door het hele aankoopproces begeleid met eindeloos veel geduld, expertise en een geweldige persoonlijkheid. Haar advies was altijd uitstekend en ze heeft me in elke situatie geholpen – zelfs bij zaken die eigenlijk niet eens tot haar taken behoorden. Wat me vooral heeft verrast, is dat ze zelfs bij de verhuur een tijdelijke oplossing voor me heeft gevonden toen ik dringend een woning nodig had. Dankzij haar kon ik de overgang soepel laten verlopen. Nu ben ik dolgelukkig met mijn nieuwe huis, en dat heb ik voor een groot deel aan haar te danken. Als je een makelaar zoekt die niet alleen deskundig is, maar zich ook echt inzet voor haar klanten – ik kan van Oosterom van harte aanbevelen!"

Dennis Christopher

"The best broker in town, Dineke is a genius!!! She will do her best to understand your needs and help you to find your dream home 🏡 😊"

Ariel José Mira

Medewerkers van Van Oosterom Makelaar

Dineke

Deskundige aankoopmakelaar met jarenlange ervaring en persoonlijke aanpak

Top plaatsen waar Van Oosterom Makelaar verkoopt

Van Oosterom Makelaar is voornamelijk actief in Haarlem , Hoofddorp.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Haarlem

3€ 311.667Makelaars in Haarlem

Hoofddorp

2€ 514.500Makelaars in Hoofddorp

Type woningen die Van Oosterom Makelaar verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Van Oosterom Makelaar het meeste verkoopt is een Appartement.

Type woningen verkocht

Verdeling van verkochte woningen per categorie

Appartement
3 (60%)€ 358.000€4.40016
Portiekflat
1x€ 389.000€4.744/m²15d
Eengezinswoning
1 (20%)€ 640.000€4.29525
Onbekend
1 (20%)€ 250.00015

Statistieken voor Van Oosterom Makelaar

Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste verkoopcijfers van Van Oosterom Makelaar.

5
Totaal verkocht
5
Afgelopen 12 maanden
0
Afgelopen 3 maanden
€ 393.000
Gem. verkoopprijs
€ 389.000
Mediane prijs
15 dagen
Gem. dagen op markt

Van Oosterom Makelaar vergeleken met Haarlem

In Haarlem zijn in het afgelopen jaar 2709 woningen verkocht door 201 makelaars. Van Oosterom Makelaar verkocht hiervan 5 woningen, goed voor een marktaandeel van 0.2%.

-17%
goedkoper dan gemiddeld in Haarlem
7 dagen
sneller dan gemiddeld in Haarlem
0.2%
marktaandeel in Haarlem

Waarom Van Oosterom Makelaar?

  • Ervaring - 5 woningen verkocht
  • Lokale kennis - Actief in Haarlem en omgeving
  • Snelheid - Gemiddeld 15 dagen op de markt
  • Beoordeeld - 4.2 sterren op basis van 10 reviews
  • Specialisaties - aankoop, eerste woning kopers

Veelgestelde vragen over Van Oosterom Makelaar

Van Oosterom Makelaar heeft in totaal 5 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 5 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.

Vergelijk alle makelaars in Nederland

Vergelijk prestaties en tarieven van makelaars, en vind de beste om je huis te verkopen in Nederland.

  • Data-gedreven aanbevelingen
  • Geen verplichtingen
  • Snel & eenvoudig

Vergelijk met andere makelaars in Haarlem

Bekijk hoe Van Oosterom Makelaar presteert ten opzichte van andere makelaars in de regio.
Van Oosterom MakelaarHuidige makelaar

Verkocht

5

Gem. prijs

€ 393.000

Dagen

15

Reviews

9.7

(18)

2 gedeelde werkgebieden

Verkocht

13

+8

Gem. prijs

€ 578.000

+47%

Dagen

23

8d langzamer

Reviews

10.0

(2)

2 gedeelde werkgebieden

Verkocht

15

+10

Gem. prijs

€ 583.000

+48%

Dagen

24

9d langzamer

Reviews

9.8

(10)

2 gedeelde werkgebieden

Verkocht

24

+19

Gem. prijs

€ 453.000

+15%

Dagen

20

5d langzamer

Reviews

9.8

(25)

2 gedeelde werkgebieden

Verkocht

27

+22

Gem. prijs

€ 615.000

+56%

Dagen

12

3d sneller

Reviews

9.8

(20)

2 gedeelde werkgebieden

Verkocht

33

+28

Gem. prijs

€ 643.000

+64%

Dagen

27

12d langzamer

Reviews

9.7

(19)