DWE Nieuwbouw Makelaars

DWE Nieuwbouw Makelaars: 37 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 499.000 ✓ 92 dagen verkooptijd. Vergelijk tarieven & reviews.

DWE Nieuwbouw Makelaars is een ervaren makelaarskantoor gevestigd in Rijswijk. De focus van dit kantoor ligt op het hogere segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.

DWE Nieuwbouw Makelaars

37 verkocht

waarvan 37 in de afgelopen 12 maanden

€ 499.000
Gem. verkoopprijs
92 dgn
Gem. verkooptijd
€ 471.500
Mediane prijs

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Rijswijk en omgeving. De makelaar is actief in een hogere segment.

Top plaatsen waar DWE Nieuwbouw Makelaars verkoopt

DWE Nieuwbouw Makelaars is het meest actief in Rijswijk. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Leidschendam, Zaandam, Amsterdam en Zoetermeer.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Rijswijk

10€ 559.100Makelaars in Rijswijk

Leidschendam

7€ 546.814Makelaars in Leidschendam

Zaandam

7€ 394.250Makelaars in Zaandam

Amsterdam

5€ 514.900Makelaars in Amsterdam

Zoetermeer

5€ 497.400Makelaars in Zoetermeer

Type woningen die DWE Nieuwbouw Makelaars verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat DWE Nieuwbouw Makelaars het meeste verkoopt is een Appartement.

Welke woningen verkoopt DWE Nieuwbouw Makelaars?

Appartement36 (97%)

Portiekflat, Bovenwoning

Eengezinswoning1 (3%)

Hoe presteert DWE Nieuwbouw Makelaars in Rijswijk?

In Rijswijk verkochten 158 makelaars samen 858 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe DWE Nieuwbouw Makelaars zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

26% boven het stadsgemiddelde

+26%

Verkoopsnelheid

65 dagen langzamer dan gemiddeld

65 dgn

Marktaandeel

37 van 858 verkopen in Rijswijk

4.3%

Veelgestelde vragen over DWE Nieuwbouw Makelaars

DWE Nieuwbouw Makelaars heeft in totaal 37 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 37 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.