De Woudenhof Makelaars & Rentmeesters

De Woudenhof Makelaars & Rentmeesters: 3 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 632.000 ✓ 21 dagen verkooptijd ✓ 2.4/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

De Woudenhof Makelaars & Rentmeesters is een gerenommeerd makelaarskantoor gevestigd in Langelille. Dit kantoor richt zich op het hogere segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.

De Woudenhof Makelaars & Rentmeesters

3 verkocht

waarvan 3 in de afgelopen 12 maanden

€ 632.000
Gem. verkoopprijs
21 dgn
Gem. verkooptijd
2.4
9 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Langelille en omgeving. De makelaar is actief in een hogere segment.

Dit zeggen klanten over De Woudenhof Makelaars & Rentmeesters

2.4
9 reviews
5
4
4
2
3
1
2
0
1
8

De Woudenhof Makelaars & Rentmeesters kampt met ernstige communicatie- en serviceproblemen volgens meerderheid van klanten. Terugkerende klachten betreffen onbeantwoorde telefoontjes en e-mails, gebrek aan transparantie in verkoopprocessen, en onvriendelijke bejegening. Klanten rapporteren dat afspraken niet worden nagekomen en dat het bedrijf zich meer richt op eigen financieel gewin dan op klantenbelang. Een klein aantal klanten spreekt positief over taxatiewerk en de vriendelijkheid van personeel, maar dit wordt overschaduwd door het overwicht aan negatieve ervaringen.

Snelle taxatieafhandeling Vriendelijk personeel (taxatie) Deskundige kennis Geen terugbellen en e-mailrespons Onvriendelijke en arrogante bejegening Gebrek aan transparantie en afspraken niet nakomen

"Een taxatierapport laten opstellen via De Woudenhof Makelaars en Rentmeesters. Het is allemaal snel en soepel verlopen, erg vriendelijk personeel en uitstekende kennis van zaken. Een aanrader!"

Rick Sliep

Top plaatsen waar De Woudenhof Makelaars & Rentmeesters verkoopt

De Woudenhof Makelaars & Rentmeesters is voornamelijk actief in Boijl , Langelille , Lemelerveld.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Boijl

1€ 850.000Makelaars in Boijl

Langelille

1€ 320.000Makelaars in Langelille

Lemelerveld

1€ 725.000Makelaars in Lemelerveld

Type woningen die De Woudenhof Makelaars & Rentmeesters verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat De Woudenhof Makelaars & Rentmeesters het meeste verkoopt is een Vrijstaand.

Welke woningen verkoopt De Woudenhof Makelaars & Rentmeesters?

Vrijstaand3 (100%)

Woonboerderij, Eengezinswoning

Veelgestelde vragen over De Woudenhof Makelaars & Rentmeesters

De Woudenhof Makelaars & Rentmeesters heeft in totaal 3 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 3 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.