BALM Makelaardij

3 woningen verkocht, gemiddeld in 16 dagen en voor € 353.000. Bekijk reviews, tarieven en waar BALM Makelaardij het meest verkoopt.

BALM Makelaardij is een makelaarskantoor in Lelystad dat in totaal 3 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het middensegment, met een mediane verkoopprijs van € 345.000.

BALM Makelaardij

3 verkocht

waarvan 3 in de afgelopen 12 maanden

€ 353.000
Gem. verkoopprijs
16 dgn
Gem. verkooptijd
4.5
27 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Lelystad en omgeving. De makelaar is actief in het middensegment.

Dit zeggen klanten over BALM Makelaardij

27 Google-reviews · laatste review juni 2026

4.5
27 reviews
5
26
4
1
3
0
2
0
1
6

BALM Makelaardij onderscheidt zich door een persoonlijke, attentieve benadering waarbij klanten zich serieus genomen voelen. Dennis Balm staat centraal in de positieve ervaringen: hij luistert goed naar wensen, geeft deskundig advies en begeleidt klanten stap voor stap door het koop- en verkoopproces. De makelaar werkt efficiënt — huizen worden snel verkocht en kopers vinden hun droomwoning in een krappe markt. Klanten waarderen de transparante prijsstelling, snelle respons en uitstekende nazorg. Dominique wordt eveneens geprezen voor proactieve communicatie. Een klein aantal reviews wijst op ernstige problemen met verhuurmanagement en onderhoud, maar deze betreffen een ander servicebereik dan de kernactiviteiten van de makelaar.

Persoonlijke benadering Deskundig en integer Snelle transacties Goed luisteren naar klanten Uitstekende nazorg Transparante prijsstelling Behulpzaam team Verhuurmanagement en onderhoud problematisch

"Via Dennis hebben we ons huis gekocht. De persoonlijke benadering, de expertise en vooral professionele adviezen/opvolging hebben we als zeer positief kunnen ervaren. Vandaar we vervolgens Dennis weer hebben benaderd voor de verkopen ons huis. Ook deze keer wederom zeer goed geholpen!"

JeFFjuni 2020

"een perfecte ploeg. direct reactie op verhuur en verkoop van woningen uitstekende vakmensen."

Sebastian Espinozamei 2022

"Door BALM Makelaardij hebben wij onze droomwoning kunnen bemachtigen! Dennis luistert goed naar de behoeftes van de klant en neemt dit mee in het zoeken naar een passende woning. In deze overspannen huizenmarkt waren onze mogelijkheden beperkt. Dennis nam ons altijd serieus en het is gelukt!!"

Betty Mmei 2021

"Ik ben heel tevreden over de werkwijzen van balm je wordt vakkundig en snel geadviseerd over de mogelijkheden die er zijn en wat je eventueel wel of niet kan doen. Verder zijn de prijzen ook reëel dus daarom zou ik zelf ook balm adviseren aan andere mensen die een huis willen kopen of willen oversluiten"

edwin vermijjuni 2020

"Dankzij BALM makelaardij hebben we als starters onze eerste woning kunnen kopen. Ze hebben duidelijk veel kennis van de markt en gaven ons veel vertrouwen. Daarbij een zeer prettige communicatie met korte lijntjes. Handelen professioneel en snel. Erg fijne en deskundige makelaar die ons enorm goed heeft geholpen. We zouden het aan iedereen aanbevelen!"

Esther Venemamei 2026

"We had a very positive experience working with Dennis Balm during the purchase of our home. Dennis was professional, knowledgeable, responsive, and always willing to help throughout the entire process. As first-time buyers in the Netherlands, we greatly appreciated his guidance, clear communication, and honest advice. He made what could have been a stressful process much easier and more manageable. We are very happy with our new home and grateful for all the support we received. We highly recommend Dennis to anyone looking for a reliable and dedicated real estate agent. Thank you, Dennis, for your excellent service! Kasra & Mina"

kasra ziabakhshjuni 2026

"Als starters op de woningmarkt hadden we veel aan Balm Makelaardij. Het contact verliep prettig en ze zaten altijd boven op zaken. Dankzij hun begeleiding en snelle actie hebben we succesvol een woning kunnen kopen. Zeker een aanrader!"

mitchel vmei 2026

Medewerkers van BALM Makelaardij

Dennis Balm

Deskundig, geduldig en persoonlijk; begeleidt kopers en verkopers vakkundig door het hele proces

Dominique

Proactief in communicatie en behulpzaam bij alle stappen van koop en verkoop

Top plaatsen waar BALM Makelaardij verkoopt

BALM Makelaardij is voornamelijk actief in Lelystad.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Lelystad

3€ 353.333Makelaars in Lelystad

Type woningen die BALM Makelaardij verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat BALM Makelaardij het meest verkoopt is een Geschakelde woning.

Welke woningen verkoopt BALM Makelaardij?

Geschakelde woning1 (33%)

Gem. € 375.000 · 27 dagen te koop

Eengezinswoning

Eengezinswoning1 (33%)

Gem. € 345.000 · 12 dagen te koop

Tussenwoning1 (33%)

Gem. € 340.000 · 16 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoe presteert BALM Makelaardij in Lelystad?

In Lelystad verkochten 79 makelaars samen 597 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe BALM Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

9% onder het stadsgemiddelde

-9%

Verkoopsnelheid

10 dagen sneller gemiddeld

10 dgn

Marktaandeel

3 van 597 verkopen in Lelystad

0.5%

Tarieven van BALM Makelaardij

BALM Makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 353.000 komt dat neer op € 3.533 tot € 4.593 voor verkoopbegeleiding en € 1.767 tot € 2.650 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over BALM Makelaardij

BALM Makelaardij heeft in totaal 3 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 3 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.